Öne Çıkan Pakistan Dizileri

Vazgeçmem Pakistan dizisi 1. bölümden 38. bölüme kadar incelemesi

Kanal 7’nin yeni Pakistan dizisi Vazgeçemem yani Ishq Hai’nin bölümlerini sizlerle inceleyeceğiz.

İşte Ishq Hai Vazgeçmem Pakistan dizisinin Full bölüm incelemesi

1. Bölüm

İsra ve Şahzaib, birbirlerine deli gibi aşıktır ve evlenmek isterler. Fakat aileleri, onların bu evliliğine şiddetle karşı çıkar. İsra ve Şahzaib’in aileleri, onları kuzenleriyle evlendirmek isterler. İsra’nın kuzeni Nimra, onunla evlenmek isteyen bir adamdır. Şahzaib’in kuzeni Narmeen ise onunla evlenmek isteyen bir kadındır. İsra ve Şahzaib, ailelerinin baskısına boyun eğmeyip aşklarını savunmaya karar verirler. Bu yüzden hem aileleriyle hem de toplumla mücadele etmek zorunda kalırlar.

2. Bölüm

İsra ve Şahzaib, kaçarak nikah kıymaya giderler. Fakat aileleri onları yakalar ve ayırır. İsra’nın babası onu döver ve evden kovar. Şahzaib’in annesi ise onu tehdit eder ve Narmeen ile evlenmesi için zorlar. İsra ve Şahzaib, birbirlerinden koparılmıştır. Ama yine de birbirlerine olan sevgilerinden vazgeçmezler.

3. Bölüm

İsra, sokakta kalmıştır. Ona yardım eden tek kişi, Şahzaib’in en yakın arkadaşı Sameer’dir. Sameer, İsra’ya bir iş bulur ve ona sahip çıkar. Fakat Sameer’in de İsra’ya karşı duyguları vardır. Şahzaib ise Narmeen ile evlenmek üzereyken, son anda kararını değiştirir ve nikah masasından kaçar. İsra’yı aramaya başlar.

4. Bölüm

Şahzaib, İsra’yı bulur ve onu almak için Sameer’in evine gider. Fakat Sameer, İsra’yı bırakmak istemez ve ona sahip olmak için uğraşır. İsra ve Şahzaib, Sameer ile tartışırlar. Bu sırada Narmeen de gelir ve Şahzaib’i vurur. Şahzaib yaralanır ve hastaneye kaldırılır.

5. Bölüm

Şahzaib’in durumu kritiktir. İsra, onun başında bekler ve dua eder. Narmeen ise tutuklanır ve pişmanlık duyar. Aileleri de olaydan sonra pişman olur ve İsra ile Şahzaib’in evliliğini kabul ederler. Fakat Şahzaib’in hayatta kalması için mucizeye ihtiyaç vardır.

Vazgeçmem Pakistan dizisi 1. bölümden 38. bölüme kadar incelemesi

6. Bölüm

Şahzaib, hastanede hayata tutunmaya çalışırken, İsra onun başında beklemeye devam eder. Aileleri de onları affeder ve evliliklerini kabul ederler. Fakat Şahzaib’in durumu kritiktir ve doktorlar onun yaşama şansının çok az olduğunu söylerler. İsra, Şahzaib’in ölmesine dayanamaz ve intihar etmeye kalkar. Fakat son anda vazgeçer ve Şahzaib’e dua eder.

7. Bölüm

Şahzaib, mucizevi bir şekilde iyileşir ve hastaneden taburcu olur. İsra ve Şahzaib, ailelerinin de desteğiyle mutlu bir şekilde evlenirler. Düğünlerinde herkes onları tebrik eder ve kutlar. Fakat Narmeen, hapisten kaçar ve intikam almak için plan yapar. Narmeen, İsra’yı kaçırır ve onu öldürmek ister.

8. Bölüm

Narmeen, İsra’yı bir depoya götürür ve onu döver. İsra, Narmeen’den kurtulmak için direnir ama başarılı olamaz. Narmeen, İsra’yı bıçaklamak üzereyken, Şahzaib gelir ve onu durdurur. Şahzaib, İsra’yı kurtarır ve Narmeen’i polise teslim eder. İsra ve Şahzaib, birbirlerine sarılır ve aşklarını bir kez daha ilan ederler.

9. Bölüm

İsra ve Şahzaib, Narmeen’in saldırısından sonra iyileşirler ve yeni evlerine taşınırlar. İsra hamile olduğunu öğrenir ve çok sevinir. Şahzaib de babalık duygusunu yaşar ve eşine daha çok bağlanır. İsra ve Şahzaib, bebekleri için hazırlık yapmaya başlarlar. Fakat Nimra da hamile olduğunu iddia eder ve Şahzaib’in çocuğunu taşıdığını söyler.

10. Bölüm

Nimra’nın hamilelik haberi herkesi şok eder. Nimra, Şahzaib ile evlenmek için uğraşır ve onu İsra’dan ayırmak ister. Şahzaib ise Nimra’nın yalan söylediğini düşünür ve ona inanmaz. İsra da Şahzaib’e güvenir ve onunla birlikte olmaya devam eder. Fakat Nimra’nın hamileliği gerçektir ve bunu kanıtlamak için elinden geleni yapar.

11. Bölüm

Nimra’nın hamileliği herkesi şaşırtır. Nimra, Şahzaib ile evlenmek için uğraşır ve onu İsra’dan ayırmak ister. Şahzaib ise Nimra’nın yalan söylediğini düşünür ve ona inanmaz. İsra da Şahzaib’e güvenir ve onunla birlikte olmaya devam eder. Fakat Nimra, Şahzaib’in babasını da kandırır ve onun desteğini alır. Şahzaib’in babası, oğlunu Nimra ile evlenmeye zorlar.

12. Bölüm

Şahzaib, Nimra ile evlenmek istemediğini söyler ve İsra’yı terk etmeyeceğini belirtir. Fakat babası ona baskı yapar ve onu tehdit eder. İsra, Şahzaib’in zor durumda olduğunu anlar ve onu kurtarmak için fedakarlık yapar. İsra, Şahzaib’e boşanma kağıtlarını imzalatır ve onu Nimra ile evlenmeye ikna eder. Şahzaib, İsra’nın bu kararına çok üzülür ama onun isteğine saygı duyar.

13. Bölüm

Şahzaib, Nimra ile evlenir ama ona hiç ilgi göstermez. Nimra ise Şahzaib’i kendine aşık etmek için çabalar ama başarılı olamaz. İsra ise hamileliği nedeniyle zor günler geçirir. Ona yardım eden tek kişi, Raza’dır. Raza, İsra’ya bir iş bulur ve ona sahip çıkar. Fakat Raza’nın da İsra’ya karşı duyguları vardır.

14. Bölüm

İsra, doğum yapmak üzereyken hastaneye kaldırılır. Raza, onun yanında olur ve ona destek olur. İsra, bir kız çocuğu doğurur ve ona Zara adını verir. Şahzaib ise Nimra’nın hamileliği nedeniyle mutlu değildir. Nimra’nın yalan söylediğinden şüphelenir ve test yaptırır. Test sonucunda Nimra’nın hamile olmadığını öğrenir ve çok sinirlenir.

15. Bölüm

Şahzaib, Nimra’yı yalan söylediği için azarlar ve ondan boşanmak ister. Nimra ise pişmanlık duyar ve af diler ama Şahzaib onu affetmez. Şahzaib, İsra’nın peşine düşer ve onu bulur. İsra’yı gördüğünde çok sevinir ve ona sarılır. İsra ise Şahzaib’i reddeder ve onunla konuşmak istemez.

16. Bölüm

Şahzaib, İsra’ya olan sevgisini anlatır ve ondan affını ister. İsra ise Şahzaib’e güvenmediğini söyler ve onu geri çevirir. Fakat Şahzaib pes etmez ve İsra’yı ikna etmeye çalışır. Bu sırada Raza da gelir ve İsra’yı korumak ister. Raza, Şahzaib’e saldırır ve onu döver. İsra, Raza’yı durdurur ve Şahzaib’i kurtarır.

17. Bölüm

İsra, Şahzaib’i reddeder ve onunla konuşmak istemez. Fakat Şahzaib pes etmez ve İsra’yı ikna etmeye çalışır. Bu sırada Raza da gelir ve İsra’yı korumak ister. Raza, Şahzaib’e saldırır ve onu döver. İsra, Raza’yı durdurur ve Şahzaib’i kurtarır. Şahzaib, İsra’ya kızını görmek istediğini söyler ve onu evine götürür. İsra, kızı Zara ile tanıştırır ve onunla vakit geçirir.

18. Bölüm

Şahzaib, İsra ve Zara ile birlikte olmaktan çok mutludur. İsra da Şahzaib’e karşı duygularını bastıramaz ama ona güvenemediği için kendini geri çeker. Şahzaib, İsra’ya yeniden evlenme teklif eder ama İsra kabul etmez. Şahzaib, İsra’yı ikna etmek için elinden geleni yapar ve ona hediyeler alır. Fakat İsra, Şahzaib’in hediyelerini geri gönderir.

19. Bölüm

Şahzaib, İsra’nın iş yerine gider ve onunla konuşmak ister. Fakat İsra onu görmezden gelir ve işine devam eder. Şahzaib, İsra’nın patronuyla tanışır ve ona iş teklif eder. İsra’nın patronu, Şahzaib’in teklifini kabul eder ve onu kendi şirketine transfer eder. Böylece İsra ile daha çok vakit geçirebileceğini düşünür. Fakat İsra, Şahzaib’in bu hamlesinden rahatsız olur ve ona kızar. Şahzaib, İsra’ya zarar vermek istemediğini söyler ve onu anlamaya çalışır. İsra ise Şahzaib’e mesafe koymak ister ve onunla çalışmayı reddeder.

Vazgeçmem Pakistan dizisi 1. bölümden 38. bölüme kadar incelemesi

20. Bölüm

Şahzaib, İsra’nın patronuna iş teklif eder ve onu kendi şirketine transfer etmeyi başarır. Böylece İsra ile daha çok vakit geçirebileceğini düşünür. Fakat İsra, Şahzaib’in bu hamlesinden rahatsız olur ve ona kızar. Şahzaib, İsra’ya zarar vermek istemediğini söyler ve onu anlamaya çalışır. İsra ise Şahzaib’e mesafe koymak ister ve onunla çalışmayı reddeder.

21. Bölüm

İsra, Şahzaib’ten uzaklaşmak için başka bir iş aramaya başlar. Fakat Şahzaib, İsra’nın peşini bırakmaz ve onu takip eder. Şahzaib, İsra’nın gittiği her yerde karşısına çıkar ve onunla konuşmaya çalışır. Fakat İsra, Şahzaib’i görmezden gelir ve onu umursamaz. Şahzaib, İsra’nın kalbini kazanmak için çaresizdir.

22. Bölüm

Şahzaib, İsra’ya bir sürpriz yapar ve onu doğum gününde evine davet eder. İsra, Şahzaib’in davetini kabul eder ama ona güvenmediği için tedirgindir. Şahzaib, İsra’yı evine getirir ve ona güzel bir parti hazırlar. İsra, Şahzaib’in bu jestine şaşırır ve duygulanır. Şahzaib, İsra’ya bir yüzük verir ve ona yeniden evlenme teklif eder.

23. Bölüm

Şahzaib, İsra’ya yeniden evlenme teklif eder ama İsra kabul etmez. Şahzaib, İsra’yı ikna etmek için elinden geleni yapar ve ona hediyeler alır. Fakat İsra, Şahzaib’in hediyelerini geri gönderir. Şahzaib, İsra’nın kalbini kazanmak için çaresizdir. Bu sırada Nimra, Şahzaib’ten intikam almak için plan yapar. Nimra, Zara’yı kaçırır ve onu öldürmekle tehdit eder.

24. Bölüm

Nimra, Zara’yı bir depoya götürür ve onu zincirlerle bağlar. Nimra, Şahzaib’i arar ve ona Zara’nın yerini söyler. Şahzaib, Zara’yı kurtarmak için hemen yola çıkar. Fakat Nimra, Şahzaib’i tuzağa düşürmek ister ve ona bir bomba verir. Nimra, Şahzaib’e Zara’yı kurtarmak için bombayı patlatması gerektiğini söyler. Şahzaib, Nimra’nın oyununu anlar ve bombayı atar.

25. Bölüm

Şahzaib, Zara’yı kurtarır ve onu hastaneye götürür. Zara’nın durumu iyidir ve tedavi görür. Şahzaib, Nimra’nın yaptıklarından dolayı çok sinirlenir ve onu polise şikayet eder. Nimra ise tutuklanır ve hapse atılır. Şahzaib, İsra’ya haber verir ve onu hastaneye çağırır. İsra, Zara’yı gördüğünde çok sevinir ve ona sarılır.

26. Bölüm

İsra ve Şahzaib, Zara ile birlikte olmaktan çok mutludur. İsra da Şahzaib’e karşı duygularını bastıramaz ama ona güvenemediği için kendini geri çeker. Şahzaib, İsra’ya yeniden evlenme teklif eder ama İsra kabul etmez. Şahzaib, İsra’yı ikna etmek için elinden geleni yapar ve ona aşkını ilan eder. Fakat İsra, Şahzaib’e mesafe koymak ister ve onunla konuşmak istemez.

27. Bölüm

Şahzaib, İsra’ya olan sevgisini anlatır ve ondan affını ister. İsra ise Şahzaib’e güvenmediğini söyler ve onu geri çevirir. Fakat Şahzaib pes etmez ve İsra’yı ikna etmeye çalışır. Bu sırada Raza da gelir ve İsra’yı korumak ister. Raza, Şahzaib’e saldırır ve onu döver. İsra, Raza’yı durdurur ve Şahzaib’i kurtarır.

Vazgeçmem Pakistan dizisi 1. bölümden 38. bölüme kadar incelemesi
Vazgeçmem Pakistan dizisi 1. bölümden 38. bölüme kadar incelemesi

28. Bölüm

Şahzaib, Raza’dan yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Raza ise tutuklanır ve polise götürülür. İsra, Şahzaib’in durumunu öğrenir ve çok endişelenir. İsra, hastaneye gider ve Şahzaib’i görür. Şahzaib, İsra’ya son bir kez daha evlenme teklif eder ve ona yüzüğü takar. İsra, Şahzaib’in samimiyetini görür ve onu affeder.

29. Bölüm

İsra, Şahzaib’in evlenme teklifini kabul eder ve ona sarılır. Şahzaib, İsra’ya çok mutlu olduğunu söyler ve onu öper. İsra ve Şahzaib, yeniden bir araya gelmekten çok memnundur. Fakat Nimra, hapisten kaçar ve onların mutluluğunu bozmak için plan yapar. Nimra, Şahzaib’i arar ve onu tehdit eder. Nimra, Şahzaib’in İsra ile evlenmesine izin vermeyeceğini söyler.

30. Bölüm

Şahzaib, Nimra’nın tehdidinden korkar ve İsra’yı korumak ister. Şahzaib, İsra’ya Nimra’nın kaçtığını söyler ve onu saklamak ister. İsra, Şahzaib’e güvendiğini söyler ve onunla gitmeyi kabul eder. Şahzaib, İsra’yı bir otele götürür ve onunla vakit geçirir. İsra ve Şahzaib, birbirlerine olan aşklarını yeniden yaşarlar.

31. Bölüm

İsra ve Şahzaib, otelde mutlu bir şekilde kalırlar. Fakat Nimra, onların yerini bulur ve onlara saldırmak için hazırlanır. Nimra, otelin güvenlik kameralarını hackler ve İsra ile Şahzaib’in odasının numarasını öğrenir. Nimra, odalarına gider ve kapıyı çalar. İsra, kapıyı açar ve Nimra’yı görünce şok olur.

32. Bölüm

Nimra, İsra’ya saldırır ve onu döver. İsra, Nimra’dan kurtulmak için direnir ama başarılı olamaz. Nimra, İsra’yı bıçaklamak üzereyken, Şahzaib gelir ve onu durdurur. Şahzaib, İsra’yı kurtarır ve Nimra’yı polise teslim eder. Şahzaib, İsra’ya sarılır ve ona iyi olup olmadığını sorar. İsra, Şahzaib’e teşekkür eder ve ona sarılır.

33. Bölüm

İsra ve Şahzaib, Nimra’nın saldırısından sonra iyileşirler ve evlenmeye karar verirler. Aileleri de onları affeder ve evliliklerini kutlarlar. İsra ve Şahzaib, düğün hazırlıkları yapmaya başlarlar. Fakat Raza da hapisten kaçar ve intikam almak için plan yapar. Raza, Şahzaib’i öldürmek için silah alır ve onu takip eder.

34. Bölüm

Şahzaib, düğün günü gelir ve damatlığını giyer. Ailesi ve arkadaşları onu tebrik eder ve kutlarlar. Şahzaib, çok mutludur ve İsra ile evlenmek için sabırsızlanır. Fakat Raza da gelir ve Şahzaib’e saldırır. Raza, Şahzaib’i vurur ve kaçar. Şahzaib yere yığılır ve kanlar içinde kalır.

35. Bölüm

Şahzaib, Raza’nın kurşunundan yaralanır ve hastaneye kaldırılır. İsra, Şahzaib’in durumunu öğrenir ve çok endişelenir. İsra, hastaneye gider ve Şahzaib’i görür. Şahzaib, İsra’ya çok sevdiğini söyler ve ona sarılır. İsra da Şahzaib’e aşkını ilan eder ve onu affeder. Şahzaib’in durumu iyileşir ve hastaneden taburcu olur.

36. Bölüm

İsra ve Şahzaib, yeniden bir araya gelmekten çok mutludur. Aileleri de onları affeder ve evliliklerini kutlarlar. İsra ve Şahzaib, düğün hazırlıkları yapmaya başlarlar. Fakat Nimra ve Raza da hapisten kaçar ve onların mutluluğunu bozmak için plan yapar. Nimra ve Raza, İsra ve Şahzaib’i öldürmek için birlik olur ve onlara saldırmak için hazırlanır.

37. Bölüm

İsra ve Şahzaib, düğün günü gelir ve gelinlik ve damatlık giyerler. Aileleri ve arkadaşları onları tebrik eder ve kutlarlar. İsra ve Şahzaib, çok mutludur ve birbirlerine yemin ederler. Fakat Nimra ve Raza da gelir ve onlara saldırır. Nimra, İsra’yı vurur ve kaçar. İsra yere yığılır ve kanlar içinde kalır.

38. Bölüm

İsra, Nimra’nın kurşunundan yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Şahzaib, İsra’nın durumunu öğrenir ve çok üzülür. Şahzaib, hastaneye gider ve İsra’yı görür. İsra, Şahzaib’e son bir kez daha sevdiğini söyler ve gözlerini kapar. Şahzaib, İsra’yı kaybettiğini anlar ve çok acı çeker. Nimra ve Raza ise polis tarafından yakalanır ve hapse atılır.

Yorum Bırakın