Hint Dizileri Öne Çıkan

Tutku hint dizisi baştan sona özeti

Tutku hint dizisi baştan sona özeti


360 tv de yayınlanan yeni hint dizisi Beyhadh Tutku’nun baştan sona özeti. Dizide Jennifer Winget Maya, Kushal Tandon Arjun karakterini canlandırıyor.


Arjun Sharma kaygısız ve neşeli bir fotoğrafçıdır. Çocukluk arkadaşı Saanjh Mathur ise bir avukattır. Saanjh, Arjun’u arkadaşlıktan daha öte bir duygu ile seviyordur aslında. Arjun, Maya’nın dergisi için çalışmaya başlar. Maya Mehrotra, istismarcı babası Ashwin Mehrotra ile yaşadığı sıkıntılı çocukluktan dolayı korku içinde yaşıyordur ve bir moda dergisinin sahibidir.


Arjun, onu bir asansör kazasında ve istismarcı babasından kurtarıyor. Zamanla Arjun Maya’ya aşık oluyor ve ona evlenme teklif ediyor. Aslında Maya’nın Ayaan’ı hapisten kurtarması, geçmişini Arjun’a anlatması, geçmiş hatalarını fark etmesine yardım etmesi ve bu süreçte ailesini birleştirmesi de dahil olmak üzere bir dizi durum Arjun’un Maya’ya aşık olmasına yol açar. Saanjh’a ise Mauritius’ta evlenme teklif eder.


Maya ve Arjun düğünlerini planlarken Maya, Arjun ve Saanjh’ın arkadaşlığını zorlamaya çalışır. Maya’nın babası Ashwin, Saanjh ve Vandana’yı Maya’ya karşı kışkırtmaya çalışır. Maya bu duruma öfkelenir ve Ashwin’in evine gider ve onu öldürür. Daha sonra Arjun ve Maya evlenir.


Jhanvi, cinayetin arkasında Maya’nın olduğunu öğrenince Maya, onu binadan iter ve bu da Jhanvi’nin komaya girmesine neden olur. Maya daha sonra hamileymiş daha sonrada düşük yapmış taklidi yapar ve Saanjh’ı suçlayarak Arjun ve Saanjh arasında sorun yaratmaya çalışır. Bu durumdan dolayı canıyanan Saanjh Londra’ya gider.Üç yıl sonra

Maya, Arjun’u dünyadan tamamen izole etmiştir. Arjun Maya’nın akıl hastalığının farkına varır. Ve onu terk etmek ayrılmak ister. Bu arada Saanjh, erkek arkadaşı Samay Ahuja ile Hindistan’a döner. Saanjh ve Samay evlenmek üzereyken Samay’ın son sekiz yıldır Maya’nın saplantılı sevgilisi olduğu öğrenir.


Sonunda Saanjh ve Arjun, Maya ve Samay’ın geçmişini öğrenmiştir. Maya gerçekten hamile kalmıştır ama bu olanlar ona ağır gelir. Ölmek üzereyken Arjun, çocuğuna hamile olan Maya’yı kurtarır. Ayaan, Maya’yı ifşa etmeye çalıştığında, arabasını Ayaan’ın üzerinden geçirir ve bu da onun ağır şekilde yaralanmasına neden olur. Ayrıcw Maya Jhanvi’yi tekrar öldürmeye çalışır ancak başarısız olur.


Altı ay sonraMaya, kendisine bir akıl hastanesi ayarlar ve tedavi görmüş de taburcu olmuş gibi yapar. Arjun’un annesi, Maya’yı ifşa etmeye çalışır. Arjun, Maya’ya artık onunla yaşamak istemediğini söyler. Daha sonra Arjun annesiyle tartışırken Maya merdivenlerden düşer ve doğmamış çocuğunu kaybeder. Acı ve intikam arzusuyla dolu olan Maya, Arjun’un annesini öldürür. Maya, Arjun’u bayıltarak annesini suç mahallinde gömer. Arjun, cinayetten hüküm giyer, idam cezasına çarptırılır. Arjun, Maya’nın yaşadığına inanıyordur. Bu arada Maya, Arjun asıldığında ölmeyi planlıyor ve böylece onunla ölümde yeniden bir araya geleceğini düşünüyor.Ancak Arjun, Maya’yı öldürmek için hapisten kaçıyor. Maya, Arjun ve Saanjh’a komplo kurmak için Samay ile el ele verir, ancak Arjun, Samay’ı Maya’nın sadece onu kullandığına ikna eder. Maya, Samay’ı öldürür ve Saanjh’ı kaçırır. Arjun, Saanjh’ı kurtarır ve Maya, kendi annesi ona karşı ifade verdikten sonra suçlu olduğu kanıtlanır. Asılmaya mahkum edilir. Arjun, Saanjh’ı sevdiğini fark eder, ancak Saanjh buna inanmaz. Sonunda Saanjh, Arjun’un kendisini gerçekten sevdiğine ve kendisi ile evlenmek istediğine inanır. Bu Maya’yı kızdırır çünkü Saanjh’ın ölmesini ister. Saanjh’ı yaralamak ve öldürmek için birçok kişiyi gönderir, ancak planlarının hiçbiri işe yaramaz, ancak bu Saanjh ve Arjun’un motive olmasına ve pes etmemesine neden olur. Maya’nın asılacağı gün cezası ömür boyu hapis cezasına çevrilir. Bu, Saanjh’ı korkutur ve evlilikten tereddüt eder. Fakat Arjun, Saanjh’ı alır ve evlilik gerçekleşir. Sonunda Arjun ve Saanjh evlenmiştir. Saanjh hâlâ Maya’nın Arjun’u öldüreceğinden korkar. Bir sonraki gün ise çıkan haberler herkesi şok eder. Çünkü Maya Bir mahkum ile beraber  hapishanedeki bütün mahkumları öldürmüştür. Yaralı Kalbim Maan kimdir?Saanj bunu duyunca bayılır. Arjun eve gelir ve Saajh’ın bayıldığını görür onu hastaneye taşır. Doktor herkese Saanjh’ın çok acı çektiğini söyler. Saanjh beyin felci geçirmiştir. Maya başka bir hapishaneye naklediliyor. Tutku Maya Jennifer Winget kimdir.

Tutku hint dizisi baştan sona özeti
Tutku hint dizisi baştan sona özeti


Beş yıl sonraMaya hala hapistedir. Arjun bir milyoner olmuştur. Bir bölümde Saanjh’ın Arjun’un Maya’yı öldürmesine nasıl engel olduğunu görüyoruz. Arjun şimdi ailesini güvende tutmaya çalışıyordur. Ve evin etrafında sıkı bir güvenlik vardır. Maya bir kez daha kendisini ölmüş olarak gösterip hapisten kaçar. Ayaan’ın kızına zarar verir ama sonra hayatını kurtarır. Aruhi iyileştikten sonra Ayaan, kızını Arjun’dan almaya karar verir. Arjun ve Saanjh kendi çocukları olsun ister. Ama bunun için bir taşıyıcı anne gerekiyordur. Bunun için birini ararlar. Maya, Arjun ve Saanjh’ın çocukları için taşıyıcı anne olur.Saanjh, kendisine karşı uzun süredir devam eden düşmanlığına rağmen Maya’yı önemsemeye karar verirken, Maya herkese komplo kurar. Büyük bir kavga başlar ve Arjun, Maya’yı aileden uzaklaştırmaya karar verir. Hamileliğin sona günlerine yaklaşırken Maya, bebek karşılığında Saanjh’dan Arjun’u ister. Arjun, Maya’ya olan nefretini ve Saanjh’a olan sevgisini ifade ediyor. Maya bir kız çocuğu doğurur ve onunla kaçar.
Arjun ve Saanjh onu bulur. Maya, Arjun’a Saanjh’ı tek başına göndermesini söyler. Maya silahı Saanjh’a doğrultuyor ve mutluluğunu bozduğu için onu suçluyor. Arjun, Maya’yı arkadan vurur ve Maya ona olan saplantılı ve sınırsız sevgisini itiraf ederek kollarında ölür.

Yorum Bırakın