Hint Magazin Öne Çıkan

Toral Rasputra’nın yeni dizisi Mollki 

Toral Rasputra’nın yeni dizisi Mollki Toral Rasputra yeni dizisinde Masum oyuncusu Amar Upadhyay ile beraber rol alacak. Oyuncu Toral Rasputra Balika Vadhu İkimizin Yerine’deki Anandi karakteri ile ün kazandı.  


Toral Rasputra Molkki dizisinde Amar’ın ilk eşi Saakshi’yi oynayacak. Oyuncu karakterinden bahsederken, “Seçimim her zaman hikaye ve karaktere bağlı. Molkki’deki karakterim güçlü ve ilginç. Dizinin ilk gününde herkes Virendra’nın ilk karısı olarak Saakshi’yi bekliyordu. Virendra, Saakshi’ye delicesine aşıktı. Ancak dizide öldüğü sanıldı. Ama o ölmemişti geri döndü ve ailesi, çocukları ve eşiyle yeniden bir araya gelmek istiyor. ” dedi. Abhinav Shukla Müslüman mı?Oyuncu, dizide iki küçük çocuğun annesi rolünü oynayacak. Dizide bir anneyi canlandıracak olması ise onun için sorun değil. Onu için önemli olan karakterinin hikayeyi nasıl etkilediği.Toral şöyle dedi “Yaklaşık birkaç yıl öncesine kadar ben de daha yaşlı bir karakteri oynamaya hazır değildim. 


Ancak, çekimi sırasında, birinin ekran yaşının gerçekten önemli olmadığını fark ettim. Drashti Dhami Gurmeet Choudhary’e aşık mıydı?

Toral Rasputra'nın yeni dizisi Mollki 
Toral Rasputra’nın yeni dizisi Mollki 
“Kariyerimde farklı roller oynadığım için kendimi şanslı hissediyorum. Şov dünyasındaki yolculuğum, bir sanatçı olarak büyümemi sağladı. Kariyerimdeki en önemli gösteri her zaman Balika Vadhu oldu. Harika oyuncularla çalıştım ve onlardan çok şey öğrendim.”dedi.


Toral için bir karakterin derinliği çok önemli. “Bugün oynadığım karakterin derinliği ve yoğunluğu benim için çok önemli. Belki de bu yüzden arka arkaya şovlarda çalışmıyorum. Neredeyse bir yıl sonra ekranlara dönüyorum. İşe dönmek için acelem yoktu ve sabırla yoluma iyi bir şey gelmesini bekliyordum. “

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!