Hint Magazin Öne Çıkan

Tina Dutta ‘Çok Seçiciyim’ dedi.

Tina Dutta ‘Çok Seçiciyim’ dedi.

Seçici olduğu için oyuncu “Sırf Bunun İçin Hiçbir Şey Yapmak İstemiyorum” Dedi. Oyuncunun sadık hayranları onun tv’ye geri dönüşünü beklerken Tina, bir TV şovuna katılmasının neden bu kadar uzun sürdüğünü açıklıyor.

Hintli oyuncu Tina Dutta, Uttaran’la çıkışını yaptığında hiç kimsenin yapamadığı kadar çok hayran kitlesine sahip oldu. 6 yılı aşkın bir süredir devam eden ve hala sadık bir hayran kitlesine sahip olan şovda Ichcha ve ardından kızı Meethi karakterini canlandırmıştı. 

Uttaran’dan sonra Tina, Khatron Ke Khiladi 7, Karamphal Daata Shani ve Daayan gibi şovlar da yer almaya devam etti. Ayrıca 2020’de Naxalbari ile dijital çıkışını yaptı. Ama o zamandan beri televizyon ekranlarında görünmüyor. Hayranlarıda oyuncunun geri dönüşünü beklerken, Tina Dutta’ya bir TV şovuna katılmasının neden bu kadar uzun sürdüğünü sorduk.

Tina Dutta 'Çok Seçiciyim' dedi.
Tina Dutta ‘Çok Seçiciyim’ dedi.

Ve oyuncu şöyle dedi; “Bir süredir Televizyondan uzaktaydım. Bunu özlüyorum. Ama işim konusunda seçiciyim. Canlandırdığım karakterler konusunda çok seçiciyim. Sırf bu yüzden ya da para için hiçbir şey yapmak istemiyorum. Ama tabii ki karakter sürükleyiciyse veya zorlayıcıysa neden olmasın?”

Bir TV programında aradığı özellikleri ortaya çıkaran Tina Dutta, “Bir projeye başlamadan önce işaretlemem gereken birkaç şıkkım var. Her şeyden önce karakter gerçekten güzel olmalı, yapım evi iyi ve güvenilir olmalı ve tabii ki kanal ve prime time da çok önemli bir rol oynuyor.”

Yorum Bırakın