Kore Dizileri Öne Çıkan

The King’s Woman Konusu Oyuncuları

The King’s Woman Konusu Oyuncuları
Çin Tarihi Draması The King’s Women oyuncuları Türkçe adı Kralın Kadını En iyi çin dizisi, Çin Tarihi dizisi

The King’s Woman Konusu Oyuncuları Çin Tarihi Draması The King’s Women oyuncuları Türkçe adı Kralın Kadını En iyi çin dizisi, Çin Tarihi dizisi 

Türkçe ismi Kralın kadını’dır. Henüz Türkiye’de gösterime girmedi. Türkiye’de yayınlanma kararı alınırsa Türkçe ismi değişebilir.

The King’s Woman konusu


“Kralın Kadını” The King’s Women, Wen Shiren tarafından yazılan “The Legend of Qin: Li Ji Story” romanından uyarlanan 2017 yapımı Çin tarihi dizisi’dir.  Dizi 48 bölümlük tarihi romantizm dizisidir, başka bir adama aşıkken en acımasız kralla evlenen son derece güzel bir kadının hikayesi konu alınıyor “Kralın Kadını” The King’s Women, çinde yayınlandığı dönemde en popüler dizilerden biriydi. Masum Yeni Hint dizisi konusu oyuncuları. Detaylı anlatımı. 

The King's Woman Konusu Oyuncuları
The King’s Woman Konusu Oyuncuları

Çok uzun zaman önce, Çin birleşmeden önce, savaşan yedi krallık arasında bölündü. Güçlü bir hükümdar hepsini birleştirdi ve Çin’in İlk İmparatoru Qin Shi Huang oldu.

Gong Sun Li, Wei Krallığı’ndan gelen güçlü askeri komutan Gong Sun Yu’nun torunu ve öğrencisidir. Kılıç konusunda yetenekli olduğu kadar güzeldir.

Çocukluğundan beri Gong Sun Li, öğrencisi Jing Ke’ye aşıktı. Fakat Qin birlikleri saldırdığında Jing Ke, Gong Sun Li’yi korumaya çalışırken zehirlenir. Ve Gong sun li
Jing Ke’yi kurtarmak için , Qin eyaletinin Kralı Ying Zheng ile evlenmeyi kabul eder, ama  Jing Ke’nin bebeğini taşıyordur. Yani hamiledir. Manish Goplani Röportaj Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya Bihaan Pandey Manish Goplani Röportaj Manish Goplani 

The King's Woman Konusu Oyuncuları
The King’s Woman Konusu Oyuncuları

Ying Zheng acımasız bir kraldır. Ama onu derinden seviyordur, hatta Jing Ke’nin çocuğunu kendi çocuğu olarak kabul eder. Ve Gong Sun Li onu zamanla daha iyi tanımaya başlar. Onun nazik, yumuşak tarafını keşfetmeye başlar. 

The King’s Woman çin dizisinin yayın tarihi: 14 Ağu 2017
Bölüm süresi:  45 dk
Bölüm Sayısı: 48
Başrol oyuncuları: Dilraba Dilmurat, Vin Zhang, Liu Chang, Li Tai, Natalie Zhang
Türü: Dram

Yorum Bırakın