Hint Magazin Öne Çıkan

Thapki Ve Duruv Kaç Kere Evlenecek?

Thapki Ve Duruv Kaç Kere Evlenecek? 

Hint Dizisi Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya Duruv Ve Thapki Kaç Kere Evlenecek Bihaan Thapki Aşkında Neler Olacak. 

Thapki Ve Duruv Kaç Kere Evlenecek? Hint Dizisi Aşk Bir Rüya Thapki pyaar ki de Duruw kaç kere evlenecek kimlerle evlenecek.


Duruw thapki ile evlenmek üzereyken herşey bozulur ve evlenemezler. Duruv’un thapki ile evlenmesini engelleyen annesi olmasına rağmen duruv yine annesinin seçtiği kız olan Shraddha ile evlenecek. Shraddha’ın gerçek ismi Monica Khanna’dır. Boyu: 1.65 kilosu ise 55’dir.  Tabiki Duruw thspki ile daha çok yakışıyor. Ben duruv ile Shraddha’ı birbirine hiç yakıştıramadım. Sizce duruv kiminle daha çok yakışıyor Shraddha ile mi thapki ile mi?

Bihaan Thapki Aşkında Neler Olacak.
Thapki Ve Duruv Kaç Kere Evlenecek? 

Bu arada gerçek hayatta duruv ve thapki sevgili. Gösteride kavuşamasalarda gerçek hayatta beraberler. Neyse konumuza dönelim. Duruv Shraddha’dan ayrılacak ve 2. Evliliğini Thapki’nin kız kardeşi aditi ile yapacak. Yani bir zamanlar aşık olduğun kızın kardeşi ile nasıl evlenilir onuda anlamış değilim.  Duruv aditi ile evleniyor evlenmesine de daha sonra aditi de ölüyor. Yani duruv gösteride 2 kere evleniyor. Hardik Sangani Kimdir? Aşk Bir Rüya’da Divakar karakterini canlandıran oyuncu Hardik Sangani boyu, kilosu, dini, hobileri ve daha fazlası

Bihaan Thapki Aşkında Neler Olacak. 
Thapki Ve Duruv Kaç Kere Evlenecek? 

Aşk Bir Rüya da Thapki karakteri kaç kere evlenecek.

Gösteride gerçekten thapki’nin başına gelmeyen kalmıyor. Duruv ile evlenmek için yola çıkan thapki karşısında bir anda bihaan’ı buluyor. Yani thapki ilk evliliğini bihaan ile yapıyor. İkili daha sonra birbirlerine çok fena aşık oluyor. Tapki hamile kalıyor ama ilk çocuğunu kaybediyor. Daha sonra ikiz kız çocukları oluyor. Tabi mutlu mesut olmak ne mümkün kızlarından birini öldü biliyor çünkü kız kaçırılıyor kötü bir hayatı oluyor. Daha sonra bihaan ölüyor. Bu arada bihaan’ın gerçek adı Manish Goplani’dir. Oyuncunun boyu 1.78 kilosu ise 75’dir. Sevgilisi yok. Yaşı ise 28’dir. Dini hinduizm ve burcu akrep. Bu bilgileride verdikten sonra geçelim thapkinin ikinci evliliğine. Ikinci evliliğini Aryan khanna ile yapıyor. Ayran Khanna karakterini de Manish Goplani canlandırıyor. Yani bihaan ölüyor ve diziye bu sefer aryan Khanna karakteri ile giriş yapıyor. Aşk Bir Rüya Bihaan Pandey Kimdir? Manish Goplani Kimdir? 

Bihaan Thapki Aşkında Neler Olacak.
Thapki Ve Duruv Kaç Kere Evlenecek? 

Küçük bir hatırlatma yapalım Aşk Bir Rüya’nın konusu ile ilgili:

Bir gün vasu büyük bir tehlike ile karşı karşıya gelir onu bu kötü durumdan Thapki kurtarır. Vasu Thapki’ ye karşı olan kötü tutumundan dolayı pişman olur. 
Bu arada Bhaan zamanla Thapki’ye aşık olur. Dhruv ise Bihaan ve Thapki’yi kıskanır ve oklarının evliliğini parçalamaya çalışır. Bir süre sonra Bihaan’ın gerçek annesi ve üvey babası çıkar gelir. Sebebi ise annesi diğer oğlu için Bihaan’dan böbreğini vermesini ister.Ama Bihaan böbreğini veremez çünkü doğuştan bir böbreklidir.

Thapki Bihaan’a tek böbrekli olsanda gerçek ailen o böbreği istiyor der ama Bihaan Thapki’ye inanmaz.Thapki hamile kalır bunu Bihaan’a söylemek için mektup yazar ama mektup Bihaan’a değil onun ailesinin  eline geçer. Thapki kötü  bir kaza sonucu bebeğini kaybeder.

Yorum Bırakın