Hint Magazin Öne Çıkan

Sumita Bansal Kimdir? İkimizin Yerine

Sumita Bansal Kimdir? İkimizin Yerine Sumitra 

Hintli oyuncu Smita Bansal Balika Vadhu İkimizin Yerine’de Jagdish’in annesi Sumitra karakterini canlandırdı. Oyuncu Sumitra Pratyusha Banerjee hakkında sorulan sorularada cevap verdi. 

Sumita Bansal Kimdir? İkimizin Yerine Sumita Bansal Kimdir? İkimizin Yerine

Sumita Bansal Kimdir? İkimizin Yerine Sumita Bansal Kimdir? İkimizin Yerine

Sumita Bansal Kimdir? İkimizin Yerine

Sumita Bansal Kimdir? İkimizin Yerine Sumitra Hintli oyuncu Smita Bansal Balika Vadhu İkimizin Yerine’de Jagdish’in annesi Sumitra karakterini canlandırdı. Oyuncu Sumitra Pratyusha Banerjee hakkında sorulan sorularada cevap verdi. 


Adı: Smita Bansal
Mesleği: Artist (Oyuncu)
Boyu: 1.65 cm
Kilosu: 55 kg 
Şekil Ölçümleri: 34-28-36
Doğum Tarihi: 21 Şubat 1978
2020 tarihine göre yaşı: 42
Doğum Yeri: Jaipur, Hindistan
Burcu: Balık
İlk Filmi: Mohabbat Karega for Hum (2000 yapımı)
Daya (1998, Malayalam)
İlk TV dizisi: Itihaas (1996 yapımı)
Babasının adı: Sudhir Bansal (İşadamı)
Annesinin adı: Shashi Bansal
Kardeşi: Saurabh Bansal (Doktor)
Dini: Hinduizm
Hobileri: Seyahat etmek, Müzik dinlemek, Şarkı söylemek, Dans etmek
Medeni Durumu: Evli
Eşi: Ankush Mohla (Oyuncu, Yönetmen)
Evlilik Tarihi: 9 Aralık
Smita Bansal’ın iki kızı var isimleri: Stasha Bansal, Anaagha Bansal

Sumita Bansal Kimdir? İkimizin Yerine
Sumita Bansal Kimdir? İkimizin Yerine

Smita Bansal Hakkında Bazı Bilgiler:

Smita Bansal sigara içiyor mu ?: Bilinmiyor
Smita Bansal alkol kullanıyor mu?: Evet
Smita Bansal her zaman bir oyuncu olmak istedi, bu yüzden genç yaşta Mumbai’ye taşındı.
Oyuncu ilk olarak televizyonda küçük roller’de ve birkaç reklam filminde yeraldı. Oyuncunun ilk dizisinin hit olması oyuncuya bir çok fırsat sağladı.  
Smita Bansal, “Khatron Ke Khiladi 4” deki katılımcılardan biriydi (2011). Masum Yeni Hint dizisi konusu oyuncuları. Detaylı anlatımı. 

Sumita Bansal Kimdir? İkimizin Yerine
Sumita Bansal Kimdir? İkimizin Yerine

Smita Bansal Pratyusha Banerjee hakkında sorulan sorularda da yanıt verdi.
İkimizin yerine balika vadhu da Sumitra karakterini oynayan oyuncu anandi karakterini canlandıran Pratyusha ile çok iyi arkadaştı. Smita Bansal, Pratyusha hakkındaki gerçeği öğrendiğinde neye uğradığını şaşırmış. Pratyusha için şöyle dedi: “çok mutlu ve sevgi dolu biriydi. Bu kadar sert bir adım atmasına neyin yol açtığını bilmiyorum. Ben ve Pratyusha iyi arkadaştık. Neha Marda da dahi set aralarını biz hep birlikte geçirirdik. Hatta birlikte dışarı çıkardık. Ve ozamanlar pratyusha gayet iyiydi. Hiç bir sorunu yoktu”

“Pratyusha hayatında mutluluk istiyordu. Morelsiz olmaktan hoşlanmıyordu. Zaman zaman kendini morelsiz hissetmiş olsa bile bun uzun sürdürmezdi. Kendisini toparlar o durumdan kurtulurdu.” 
“Pratyusha resmen gözlerimizin önünde büyüdü, Balika Vadhu’ya katıldığında deneyimsizdi ve gençti. O sırada 18-19 yaşındaydı. Manish Goplani Kimdir? Aşk Bir Rüya Bihaan Pandey Kimdir? 

Prstyusha ile ayda 20 saat birlikte çalışıyorduk

ve makyaj odasında çok fazla zaman geçirdik. Neha Marda (Gehna’yı oynayan oyuncu), Pratyusha ve ben çok yakın bir bağ paylaştık. Ben en yaşlılarıydım, ama bana kendimi kıdemli gibi hissettirmediler yaşıtlarıymışım gibi hissettirdiler. Pratyusha’nın ruhsal sorunları olduğu söyleniyor. Ama benimle çalışırken, herhangi bir psikolojik sorunu yoktu. Yani sıkıntılarını gizleyecek bir insan değildi. Birisiyle küçük bir tartışması olsa bile, bunu anlatır anlattıkça rahatlardı. Pratyusha gibi olan bir oyuncu daha tanıdım adı Kuljeet Randhawa’ydı.

Sumita Bansal Kimdir? İkimizin Yerine Sumitra
Sumita Bansal Kimdir? İkimizin Yerine Sumitra

ve onunla da çalıştım. Onunla bir gösteri yaptım bu süre içinde onunla çok fazla zaman geçirdim. Onunda kendine birşey yapabileceğini asla düşünmedim. Ancak hiç akla gelmeyecek insanlar bunu yapıyor.

Onun maddi sıkıntı çektiği sorunun bu olduğu söyleniyor. Ben onun maddi sıkıntı çektiğini düşünmüyorum  20 yıldır sektördeyim bu yüzden parası olmaması imkansız. Balika Vadhu’nun ardından çok fazla şov yaptı. Bigg Boss, Sasural Simar Ka, Jhalak Dikhhla Jaa gibi buna rağmen nasıl parası olmaz. 

Ayrıca Pratyusha düğünü için heyecanlandı

Vikas Gupta TV programında ona başrol teklif etti ama o reddetti. Maddi sıkıntılarınız varsa, işi reddetmezsiniz. 
Pratyusha annesine çok yakındı, annesi tarafından seviliyordu. Onları birlikte bir çok kez gördüm. Ve o mühim kararı alırken annesini aramadı bu çok garip.

Pratyusha Sadece doğru insanlarla birlikte olsaydı böyle birşey yapmazdı. Sara Khan deli divane biddai de sapna karakterini canlandıran oyuncu  Pratyusha’nın iki kez daha aynı şeyi yapmaya yeltendiğini söyledi. Bu kız daha öncede buna yeltendiyse ve birileri bunu biliyorsa bunun önlemi alınmalıydı. Keşke etrafında doğru insanlar olsaydı. 

Yorum Bırakın