Hint Dizileri Öne Çıkan

Sufiyana Pyaar Mera Konusu Oyuncu Kadrosu: Bu gösteride Swaragini Bıçak sırtı’nda rol alan oyuncu Helly Shah Başrolde yer alıyor.

Sufiyana Pyaar Mera Konusu Oyuncu Kadrosu: Bu gösteride Swaragini Bıçak sırtı’nda rol alan oyuncu Helly Shah Başrolde yer alıyor.
Türü: Romantik Dram
Yönetmen: Arvind Gupta
Başrol oyuncuları:
Helly Shah
Rajveer Singh
Vijayendra Kumerria
Pallavi Gupta
Dizinin Şarkı Sözleri: Danca Javed, Monali Thakur, Javed Ali’ye ait.
Şarkıyı seslendiren: Sajid Wajid
Bölüm süresi: 21 dk.
Yayın tarihi: 16 Nisan 2019
Sufiyana Pyaar Mera Konusu: Zaroon Shah, isteksiz olmasına rağmen, babasının arzusunu yerine getirmek için Kaynaat Şah’la tanışmak için Hindistan’a gelir. Zaroon geldiğinde, Kaynaat’a çok benzeyen Saltanat Şah’ı görür ve ilk görüşte ona aşık olur.
Kaynaat’la tanıştığında, giyiminin ve kişiliğinin farkı olduğunu görür ve kafası karışır. Ortodoks bir kız olan Kaynaat, son derece geleneksel ve muhafazakar bir tarzda yaşayıp giyinirken, özgür ruhlu, modern bir kız olan Saltanat kendi şart ve koşullarında hayatını yaşar.
Zaroon, Kaynaat’la evlenmeyi reddeder ve Saltanat’la evlenmek ister. Zamanla Saltanat, Zaroon’a aşık olur. Duygularını Zaroon’a itiraf eder ve çift evlenmeye karar verir. Kaynaat, Saltanat’ın Zaroon’dan uzak durmasını umarak komplo kurmaya başlar. Ancak başarısız oluyor. Bir süre sonra Saltanat Kaynaat’ın komplolarını keşfeder. Gerçeğini açığa çıkarmaya karar verir. Ama Zehnab Kaynaat’ın onun kuzeni değil öz kardeşi olduğunu söyler ve onu durdurur.

Saltanat’ı Kaynaat’ı saygınlığını koruyacak şekilde ifşa etmemeye ikna eder. Ve Saltanat ve Zaroon evlenir. Kaynaat buna dayanamıyor terastan kendisini atmaya çalışıyor. Ancak onu Saltanat durduruyor. Kaynaat kendisini terastan atmaktan vazgeçiyor ve Saltanat’ı itiyor ve terastan atıyor.
Saltanat apar topar hastaneye kaldırılıyor. Ama durumu son derece kritik.
Kaynaat, Saltanat gibi davranıp Zaroon’a yaklaşmaya çalışıyor ama zaroon onu görmezden geliyor. Suçluluk duyan Zaroon, Kaynaat’ın intihar girişiminden kendisini sorumlu tutuyor. 12 yıl önce, Kaynaat’ın babasının, Sakshi adında bir kadınla ilişkisi olduğu ortaya çıktı. Kaynaat bunu öğrendiğinde Sakshi’yi kafasına vurarak öldürdü. Sakshi’nin kardeşi Madhav, Kaynaat’tan intikam almak ister. Saltanat’ı yanına alır ama onun Kaynaat olduğunu zanneder. Saltanat kaza nedeniyle hafızasını kaybetmiştir hiç birşey hatırlamıyordur.
Kaynaat ise saltanat gibi davranmaya devam eder. Bu arada yanlışlıkla yüzünü yakar ve ameliyat edilir. Bir süre sonra, Zaroon onunla yaşaya’nın aslında Kaynaat olduğunu anlar. Şimdi hem Zaroon hem de Madhav Kaynaat’a karşı savaşarak Saltanat ve Krish’ı kurtarmak için harekete geçer. Saltanat hafızasına kavuşur. Ve Krish’ı kurtarmaya gider, Kaynaat saltanatın hafızasını kazandığını görür ve kafasına vurur. Krish’ı kurtarmak için Saltanat, Kaynaat’ı bıçaklar ve uçurumdan iter. Zaroon, Saltanat, Krish ve Madhav Şah Manzil’e geri döner. Bir süre sonra Zaroon kaybolur. Daha Sonra, Zaroon’un Kaynaat’ın cinayetini üstlendiği bu yüzen hapiste olduğu ortaya çıkar.
Sufiyana Pyaar Mera Oyuncuları Ve Karakterleri:
Saltanat shah olarak Helly Shah Rubina ve Nadeem’in yasal kızı. Zehnab’in gerçek kızı Kaynaat’ın ikiz kız kardeşi; Zaroon’un karısı
Kaynaat Shah Zehnab’ın kızı olarak Helly Shah/Pallavi gupta Saltanat’ın ikiz kız kardeşi
Zaroon Shah, Ghazala ve Mamoon’un oğlu olarak Rajveer Singh Saltanat’ın kocası
Madhav Sharma olarak Vijayendra Kumeria İndu’nun oğlu Sakshi ve Sneha’nın kardeşi Kaynaat’ın düşmanı.
Sayyed Shehriyat “Miajaan” Şah Ghazi Saltanat ve Kaynaat’ın baba tarafından dedesi olarak Ram Gopal Bajaj (2019)
Nadeem Shah olarak Jaineeraj Rajpurohit Rubina’nın kocası; Saltanat’ın yasal babası
Rubina Shah olarak Vishavpreet Kaur Nadeem’in karısı Saltanat’ın yasal annesi
Mamoon Shah Miajaan’ın yeğeni Siddhanth Vir Suryavanshi; Ghazala’nın kocası; Zaroon’un babası
Mamoon’un karısı Ghazala Shah olarak Kashish Duggal Paul Zaroron’un annesi
Neelam olarak Zaara Han Saltanat ve Kaynaat’ın kuzeni
Zehnab Shah Kaynaat’ın annesi olarak Melanie Nazareth Saltanat’ın gerçek annesi
Jaan Mohammad olarak S Eşref Karim Neelam’ın babası
Sabina olarak Nikunj Malik Zehnab’in kız kardeşi Saltanat ve Kaynaat’ın teyzesi
Humza olarak Muhammed Adil Miajaan’ın torunu Kaynaat’ın eski nişanlısı

Yorum Bırakın