Hint Magazin Öne Çıkan

Shrenu Parikh evleniyor mu?

Shrenu Parikh evleniyor mu?

Geçen yıl Ağustos ayında Ghar Ek Mandir Kripa Agrasen Maharaja Ki setinde tanışan aktörler Shrenu Parikh ve Akshay Mhatre, sette birbirine aşık olan çiftlerden.

Her ne kadar ilişkilerini dillendirmemeye ve fazla göze çarpmamaya çalışsalarda çiftin aşkı sette gözlerden kaçmamıştı.Bir kaynak, “Birlikte oldukça iyi gidiyorlar.

Shrenu, Akshay’ı ailesiyle de tanıştırdı. Dizi bittikten sonra bile sık sık birbirlerinin evini ziyaret ettiler. Duyduğumuza göre ikisi ciddi ve evlilik düşünüyorlar.

Shrenu Parikh evleniyor mu?
Shrenu Parikh evleniyor mu?

İlişkileri hakkında fazla konuşmadan sadece evliliklerini ilan edebilirler.” dedi. Akshay Mhatre’ye ilişkinin doğruluğu hakkında soru sorulduğunda. Oyuncu haberleri ne yalanladı ne de onayladı.

Ancak 30 yaşındaki oyuncu, “Üzgünüm ama bu konu hakkında yorum yapmak istemem. Daha sonra bu konuda ve bu konu hakkında daha fazla şey olursa paylaşacağım” dedi.

32 yaşındaki Shrenu Parikh’e ise ilişki hakkında soru sormak için defalarca iletişime geçildi. Ama bu çabalar maalesef sonuç vermemi. Shrenu Parikh bu konuda şuan sessiz kalmayı tercih ediyor.

Yorum Bırakın