Hint Dizileri Öne Çıkan

Shiv Shakti – Tap Tyaag Tandav: Hint Dizisi Hakkında bilgi

Shiv Shakti, Zee TV’de yayınlanan ve 3 Temmuz 2023’te başlayan Hintçe bir drama televizyon dizisidir. Dizi, Prateek Sharma tarafından Studio LSD Private Limited bayrağı altında üretilmiştir ve aynı zamanda ZEE5 platformunda da yayınlanmaktadır.

Dizinin ana hikayesi, profesyonel bir doktor olan Shiv’in kişisel hayatının tatmin edici olmaması ve yetim bir kız olan Shakti’nin beklenmedik bir şekilde onun hayatına girmesi etrafında döner. Shakti’nin sınırsız masumiyeti ve şefkati, Shiva’nın kırık hayatına ışık tutabilir mi?

Mitoloji ve dram türündeki Pyaar Ka Pehla Adhyaya Shiv Shakti dizisinin başrollerinde Arjun Bijlani, Nikki Sharma, Nimisha Vakharia ve Parineeta Borthakur yer almaktadır. Dizi, Siddharth Kumar Tewary tarafından yaratılmış olup Shiva Purana’dan esinlenerek hikayeleştirilmiştir. Muzammil Desai ise dizinin yönetmenliğini üstlenmiştir.

Shiv Shakti - Tap Tyaag Tandav: Hint Dizisi Hakkında bilgi
Shiv Shakti – Tap Tyaag Tandav: Hint Dizisi Hakkında bilgi

Oyuncu kadrosunda, Ram Yashvardhan Bhagwan Shiva rolünde, Subha Rajput Shakti / Sati olarak, Tarun Khanna Devraj Indra olarak, Vishwajeet Pradhan Maharaj Daksha olarak, Srikant Dwivedi Bhagwan Vishnu olarak, Nirbhay Wadhwa Hiranyakashipu olarak, Sheetal Tiwari Devi Lakshmi olarak ve diğer birçok yetenekli oyuncu yer almaktadır.

Pyaar Ka Pehla Adhyaya Shiv Shakti, şu an için 36 bölümden oluşan bir sezonla izleyicileri büyülemektedir. Dizi yayınlanmaya devam ediyor.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!