Hint Magazin Öne Çıkan

Sheena Bajaj Sidharth Shuklaya Neden Kızdı?

Sheena Bajaj Sidharth Shuklaya Neden Kızdı?

Aşk Bir Rüya’da Aditi karakterini canlandıran oyuncu Sheena Bajaj Balika Vadhu İkimizin Yerine’de Shiv karakterini canlandıran hintli oyuncu Sidharth Shuklaya Neden Kızdı? 

Hindistanın beğenilen show’u Bigg Boss 13 yayınlandığı günden beri gündemden inmedi. Evdeki en çok konuşulan yarışmacı ise Balika Vadhu İkimizin Yerine’de Şiv karakterini canlandıran Sidharth Shukla’ydı. Masum hint dizisinde Ahem’i canlandıran hintli müslüman oyuncu Mohammad Nazim’in sevgilisi varmı? Nasıl Tanıştılar ve dahası.

Sheena Bajaj Sidharth Shuklaya Neden Kızdı?
Sheena Bajaj Sidharth Shuklay

Oyunca bazen sinirli tavırlarıyla bazen ise Shehnaaz Gill ile yaptığı sevimli şakaları ile gündemdeydi. Bigg Boss 13’ün son günü Sidharth Shukla Sheena Bajaj’ın kendisine bir havlu verdiğini söyledi ve o havluyu kesti.

Daha sonra yapılan bir röportajda sheena Bajaj Sidharth Shuklaya havlu verdiğini reddetti. Kendisini tanımıyorum bile dedi. Yani Sheena, Sidharth Shukla’yı kişisel olarak tanımıyor onu sadece televizyon şovlarında gördüğü kadarıyla tanıyor. Balika Vadhu İkimizin Yerine’de Anandi karakterini canlandıran oyuncu Toral Rasputra yeni dizisini bıraktı ama neden?

Bigg Boss 13 finalinden önce Sheena Bajaj, Sidharth Shukla hakkında ne hissettiğini dile getirmek için  Twitter hesabından bir yazı yayınladı. Sidharth’ın Bigg Boss 13 evinden kovulmasını istedi.  Yazdığı her şeyin gördüğü bölümler temelinde olduğunu söyledi. Sheena Bajaj ayrıca Sidharth’ın insanları taciz ederek, iterek ve vurarak uygunsuz davrandığını gördüğünü de sözlerine ekledi. Neden henüz evden çıkmadığına şaşırıyorum dedi. Sheena ayrıca Sidharth’ın tutumunun kabul edilemez olduğunu da sözlerine ekledi.

Sheena ayrıca Sidharth’ın Bigg Boss 13’de olmasından dolayı ne kadar mutsuz olduğunu ve birkaç bölüm izledikten sonra rahatsız olduğunu söyledi. Oyuncuyu en çok rahatsız eden şey ise Sidharth’ın bütün olumsuz tavırlarına nasıl sessiz kalındığıydı.

Sheena Bajaj, Sidharth Shukla ne kadar kızmış olsada Sidharth Bigg Boss evinden birinci olarak çıktı.

Yorum Bırakın