Hint Magazin Öne Çıkan

Sheena Bajaj Aşk Hikayesi

Sheena Bajaj Aşk Hikayesi Hint dizisi Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya Aditi yani Sheena Bajaj’ın sevgilisi varmı? Evli mi? Çocuğu Varmı? Nasıl Tanıştılar?

Sheena Bajaj Aşk Hikayesi 
Hint dizisi Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya Aditi yani Sheena Bajaj’ın sevgilisi varmı? Evli mi? Çocuğu Varmı? Nasıl Tanıştılar?

Sheena Bajaj oyuncu Rohit Purohit’le sevgili ikili iki kere ayrılık yaşasada birbirlerini hiç bir zaman bırakmadılar.

Rohit ile ilişkisinden bahseden Sheena: “Rohit ve ben kavga ettiğimizde bu hoş olmayan söylentilerle sonuçlanıyor. Ama her şeye rağmen emin olduğum tek şey, her ne pahasına olursa olsun Rohit’le olmak istiyorum.” dedi. Jatin Shah Kimdir? Yeni Dhruv Hint dizisi Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki de Ankit Bahtla yerine Duruv’u kim canlandıracak. Yeni Duruv kimdir? Ankit Bathla neden diziyi bıraktı.

Sheena Bajaj Aşk Hikayesi
Sheena Bajaj Aşk Hikayesi 

Ve ekledi “Arjun setinde tanıştık ve onu ilk gördüğümde beğendim. Dizi bittikten 6 ay sonra çıkmaya başladık. Rohit’e ilk adım atan bendim. Ona Çiçek, çikolata ve pastamı alıp gittim ve ona hayatımın her günü görmek istediğimi söyledim. Oda bana tamam dedi. 

Sheena ile Rohit’in arasında 5 yaş fark var. Yani Rohit Sheena’dan 5 yaş büyük. Bu konuda Sheena “Yaş faktörü gerçekten önemli değil diyor.
2018’deki ayrılıklarının sebebi ise bir gösteride rol alan oyuncu Avinash Mishra ile Sheena’nın yakınlığıydı.

Sheena Bajaj Aşk Hikayesi
Sheena Bajaj Aşk Hikayesi

Bu konuda yorum yapan Rohit, “Böyle bir şey yoktu. Sheena arkadaş canlısı bir insan olduğu için ve arkadaşlarıyla fazla zaman geçirip bunuda sosyal medyada paylastığı için yanlış anlaşıldı. Ben onu yanlış anlasılacağı konusunda uyarmıştım. dedi. Yeni Hint dizisi Aladdin Konusu Oyuncuları
Aladdin Naam Toh Suna Hoga başrollerini Siddharth Nigam Avneet Kaur’un paylaştığı hint dizisi Aladdin’in konusu oyuncuları

Birkaç yıl önce, 2016’da Rohit, bir röportajda Sheena hakkında çok ciddi olduğunu ve önümüzdeki birkaç yıl içinde onunla evlenmeyi planladığını söylemişti. 

Şuan ise çift evli ve Sheena Bajaj çok mutlu olduğunu son röportajında dile getirdi. Çiftin henüz çocuğu yok. 

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!