Hint Magazin Öne Çıkan

Shashank Vyas İkimizin Yerine Hakkında Konuştu

Shashank Vyas İkimizin Yerine Hakkında Konuştu. Balika Vadhu ikimizin yerinede jagdish karakteri canlandıran oyuncu şaşank ile ikimizin yerine gösterisi ve özel hayatı hakkında sohbet.


Bize Shashank’tan Jagya’ya olan yolculuğunuzdan bahsedin …
2009’da, bir arkadaşım beni harekete geçmem için teşvik etti. Bende Mumbai’ye geldim. Ama Dadar istasyonunda indikten sonra arkadaşım çağrılarıma cevap vermedi ve beni zor durumda bıraktı. 
Andheri’deki gurudwara’da,  30 gün kaldım. Bu benim için uykusuz geceler anlamına geliyordu. 18 ayda 275 seçmelere katıldım. Daha sonra bir günlük minyatür kamera kullandıktan sonra nihayet Balika Vadhu ikimizin yerinede jagdish karakteri için seçildim.O dönemde annemi kaybettim. Bu şov  ise benim için önemliydi. Başlangıçta şehirde hayatta kalmak için çeşitli işler yaptım. 

Shashank Vyas İkimizin Yerine Hakkında Konuştu. Balika Vadhu ikimizin yerinede jagdish
Shashank Vyas İkimizin Yerine Hakkında Konuştu. Balika Vadhu ikimizin yerinede jagdish

Geleneksel olmayan görünümün seni engelledi mi?
Aynadaki yansımamı gördükten sonra aktör olmaya karar vermedim. Eskiden dans eder, okulda ve kolejde oyun oynardım. İnsanlar beni takdir ettiğinde, hobimi mesleğim yapmaya karar verdim.

Balika Vadhu’da deneyiminiz nasıl geçti?
Ben ikimizin yerinedeki en kötü oyuncu, ama aynı zamanda en şanslısı olduğumu düşünüyorum. Bu şovdaki her oyuncu yetenekli ve ben hepsinden birşeyler öğrendim.  Sık sık sahnelerime gülerdim. Bir bölümde kötü olduğumu hissedersem, televizyonu kapatıp sadece birkaç kişinin izleyebilmesi için dua ederdim.


.bir karakter olan Jagya’yı oynamak nasıl bir duygu?Tüm karakterler güçlü ise bir hikaye geliştiremezsiniz. Şov da Anandi’yi kontrol etseniz bile, Jagya kalıcı bir izlenim bırakacaktır. Hayranlarımdan karışık tepkiler alıyorum. Bir keresinde Siddhivinayak’a gittiğimde, birçok kişi davranışlarımın yanlış olduğunu söyledi. Ama Shirdi’de insanlar işimi takdir etti. İnsanlar benden nefret ettikleri zaman, bu rolümü iyi oynadığım anlamına gelir.  Ben her türlü karaktere açığım. 
Ayrıca İş bulduğum sürece başkaları için endişelenmiyorum. Ben bencil bir aktörüm. Kendim için çalışıyorum.

 

Shashank Vyas İkimizin Yerine Hakkında Konuştu. Balika Vadhu ikimizin yerinede jagdish
Shashank Vyas İkimizin Yerine Hakkında Konuştu. Balika Vadhu ikimizin yerinede jagdish


Kiminle daha iyi geçindiniz? Gauri veya Anandi?
Her ikisi de çalışkan. İşlerine değer veriyorlar ve hepimiz aynı yaştayız. Anjum (Gauri) enerjik olsa da, Pratyusha (Anandi) geri durma gücüne sahip. Gözleri çok konuşuyor. Biz iyi arkadaş değiliz, biz samimiyiz.

Anjum’un gösteriyi bırakmasıyla ilgili söyleyeceklerin neler?
Bu onun kararı. Onu düğünü için tebrik ediyorum. Anjum ile çalışmaktan zevk aldım ve ondan çok şey öğrendim.

Bize biraz kişiliğinden  bahsedermisin?

Jagya gibi itici değilim. Ben sıradanım. Kaybetmeyi sevmiyorum ve ben bir egoistim. Her türlü filmi izlemeyi severim ama parti yapmayı sevmiyorum. Sektörde fazla arkadaşım yok. İşim bittikten  sonra eve gidip uyurum.

Eğer  birine aşık olursanız evlendikten sonra gerçek hayatta, nasıl biri olursunuz? 
Kadınları çekecek bir kişiliğim olmadığı için bu olmayacak. Kızlar beni sıkıcı buluyor. Bir kahramana ya da havalı bir adama benzemiyorum.

İdeal partneriniz kim? Bir aktrise aşık olabilir misin?
Beni ve mesleğimi anlayan biri Gauri ve Anandi’nin bir karışımını istiyorum. Bir aktrisle çıkamam.Ben bir işkoliğim, yani bir kız benden hoşlansa bile kaçardı. Dahası, kızlar maço olmayan erkekleri istiyor, ki ben de maço değilim. Ben normal bir erkeğim. Herşeye rağmen bekar olduğum için mutluyum. 


Son zamanlarda, kibirli olduğunuza ve sette sinir krizi geçirdiğinize dair söylentiler vardı.

Bir profesyonel olmak bana kibirli olma etiketini kazandırdıysa, öyle olsun. Çalışırken, medyadan röportajlar için beklemesini istiyorum; Aynısı hayranlarım için de geçerli. Ben tanışıp herkesle konuşurum ama İnsanların işimi ihmal edemeyeceğimi anlamaları gerekiyor.

Sidharth Shukla’nın karakteri Shiv sahneye çıktığında nasıl hissettin?


Kendime güveniyorum ve programda kimin ne yaptığı ile ilgilenmiyorum. Bu şekilde, kendimi geliştirmeye odaklandığım için bencilim. Onun Ulaşabileceği yer hakkında endişelenmeye devam edersem, kariyerime odaklanmak için zamanım olmaz. Hint dizileri yayından kalkıyor mu? Hint dizileri hintli oyuncular kanal 7 hint dizileri 

Pratyusha Bannerji’nin ikimizin yerine’yi bıraktıktan sonra Bigg Boss hakkında ne karar verdiğini düşünüyorsunuz?
Kariyerimize birlikte başladık ve iyi arkadaşız. (9 Ağustos) Cuma gecesi, öğleden sonra saat 2’ye kadar onunla birlikteydim. Bu onun seçimi Bigg Boss’un bir parçası olmak isterse iyi dileklerim onunla. Her zaman arkadaş kalacağız.

Sriti Jha’nın canlandırdığı karakter olan ganga ile  iyi gidiyor gibiydiniz?
Sriti iyi bir insan, bu yüzden iyi bir kimya yakalamak için fazla çaba harcamadık.Birlikte çalışması eğlenceli ve iyi enerjili insanları seviyorum. Benim için kıdemli ve ondan çok şey öğrendim.

Cevaplamaktan bıktığınız bir soru.
İnsanlar sık sık bana ‘Balika Vadhu dışında başka ne yapıyorsun?’ Diye soruyorlar. Beni şaşırtan bir diğer şey ise, ‘Balika Vadhu ne kadar sürecek?’

İşinizin en iyi ve en kötü yanı nedir?
En iyi yanı, sevdiğin şeyi yapman. En kötü yanı, hayattan zevk almak ya da kişisel bir hayat yaşamak için zamanın olmaması. Bıçak Sırtı Swaragini’de Lakshya Maheshwari karakterini canlandıran oyuncu Namish Taneja’nın Dizisi Durduruldu

Şimdiye kadar yaptığınız en kötü sahne?
Bir keresinde, Jagya’nın bir kulüpten atıldığı ve kötü bir şekilde dövüldüğü sahne için bir çöplükte uzanmak zorunda kalmaktı. Dışarıdan biri bana ‘Bunu nasıl yapabiliyorsun?’ Diye sordu. Ama oyunculuk oyunculuktur, yapmam gerekti ve yaptım.

Yorum Bırakın