Hint Magazin Öne Çıkan

Shakti Arora’nın yeni dizisi

Shakti Arora’nın yeni dizisi
Kanal 7 ekranlarında gösterime giren hint dizisi Meri Aashiqui Tum Se Hi Kara Sevdam’da Ranveer karakterini canlandıran oyuncu yeni projesi ile ekranlara döndü.

Daha Önce Silsila Badalte Rishton Ka, Aşk Ağlatırda Drashti Dhami ile başrolü paylaşan oyuncu şimdi Zee TV dizisi ‘Kundali Bhagya’ da yer alıyor.

Yakışıklı oyuncu Shakti Arora bu konuda şunları söyledi.
“Televizyonda bu kadar popüler, halkın çok sevdiği ve takdir ettiği bir dizinin parçası olduğum için inanılmaz derecede şanslı hissediyorum. Geçmişte de Zee TV ile çalıştım, bu yüzden benim için bir eve dönüş gibi. Yaklaşık 3 yıldır televizyondan uzak kaldım, başlamak için gerçekten çok istekliyim.

Shakti Arora'nın yeni dizisi
Shakti Arora’nın yeni dizisi

Umarım Kundali Bhagya kadar popüler bir diziye adım atmanın getirdiği beklenti ve sorumlulukları karşılayabilirim. Dizideki karakterim Arjun ve biraz olumsuz bir krakter ve o Preeta ve Luthralar için sorun yaratmak isteyen biri. Eminim ki bu rol benim için büyük bir meydan okuma olacak. Şimdiye kadar oynamadığım türden bir rol ve umarım hayranlarım beni bu karakterle de izlemekten keyif alır” dedi.

Yorum Bırakın