Hint Dizileri Öne Çıkan

Shabbir Ahluwalia’nın ilk web dizisi  Fixerr

Shabbir Ahluwalia’nın ilk web dizisi Fixerr


Shabbir, “Bir web dizisi yaptığınızda ona tamamen bağlı olmalısınız. Bir çok iyi teklif aldım. Ama zaman sıkıntısı nedeniyle değerlendiremedim” dedi.Shabbir Ahluwalia, ALT Balaji ile ilk dijital çıkışını yaptı. Shabbir, Zee5’te yayınlanan yeni dizisi Fixerr’da başrolü oynuyor. Dizi, Mumbai film mafyası ve sanayicilerinin karanlık dünyasına odaklanıyor, Ve dizi Delhi’deki bir ATS Görevlisinin etrafında dönüyor. Peki ATS görevlisi ne demek. ATS görevlisi Hindistan’daki terör suçlarını ortaya çıkaran polislerin bir üst kidemedeki gizli askerlerdir. 
Shabbir web dizisi çekerken dijital ortamda çalışmanın heyecanını paylaştı. Oyuncu “Bu harika bir duygu, deneyim bundan daha iyi olamazdı. Çekim yapmak güzel ve çok ilginçti. Üstelik tüm oyuncu kadrosu harikaydı, çok eğlendik. Eğlenceli bir çekim olduğunda gerçekten yorulmuyorsunuz” dedi.

Shabbir Ahluwalia’nın ilk web dizisi  Fixerr devamı…
Web’de ilk kez sahneye çıkmasının neden bu kadar uzun sürdüğünden bahsederken, “Aslında zaman en büyük engelimdi. Bir web dizisi yaptığınızda buna tamamen bağlı olmalısınız. Çok sayıda iyi teklif aldım aslında ama zaman kısıtlamalarım yüzünden reddetmek zorunda kaldım. Çünkü uzun süredir parçası olduğum Kum Kum Bhagya Ah Kalbim’de yer almaya devam ediyorum. Ayrıca, eğlenceli bir şovla çıkış yapmak istedim çünkü hayatım boyunca böyle şovlar yaptım, bu yüzden farklı eğlence tonlarına sahip bir senaryo arıyordum. Fixerr aksiyon, romantizm yani herşeye sahipti. Fixerr’dan sonra daha fazla karakter odaklı şov yapmak isterim.” Dedi.
Dizi hem izleyicilerden hem de eleştirmenlerden övgüler aldı. Oyuncunun yeni web dizisi hakkında neler düşünüyorsunuz?

Shabbir Ahluwalia'nın ilk web dizisi  Fixerr
Shabbir Ahluwalia’nın ilk web dizisi  FixerrBu arada Fixerr’in oyuncu kadrosu şöyle 
Jaiveer Maalik karakterini Shabir Ahluwalia canlandırıyor Isha Koppikar karakterini Jayanti Jaydev canlandırıyor Mahie Gill karakterini Kesar Maalik canlandırıyor Aahana khurrana karakterini Karishma Sharma canlandırıyor Tigmanshu Dhulia  karakterini Yashpal Sherawat canlandırıyor Varun Badola karakterini  Digvijay Dalmia canlandırıyor Tarun Dalmia karakterini Gagan Anand canlandırıyor Mukesh Chhabra karakterini Agantuk olarak canlandırıyor Amit Gaur karakterini Karim Mirza canlandırıyor Ravi Kesar karakterini  Shiv Pratap Singh canlandırıyor Anshuman Malhotra karakterini Arjun Maalik canlandırıyor Rajat Rawail karakterini  Vicky Kapoor canlandırıyor Rakhi Sawant kendisi olarak yer alıyor (konuk oyuncu)

Yorum Bırakın