Hint Magazin Öne Çıkan

Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi oyuncularının yaşları ve sevgilileri hakkında bilgiler

“Aşkın Tozu”, 2021 yılında ekranlara gelen romantik ve dram türündeki bir dizi olarak karşımıza çıkmıştır.

Maha Malik tarafından kaleme alınan bu dizi, Aehsun Talish’in yönetmenliğinde Abdullah Kadwani ve Asad Qureshi’nin yapımcılığını üstlendiği bir proje olarak hayata geçirilmiştir. Feroze Khan, Sana Javed, Asad Siddiqui, Iffat Rahim ve Danial Afzal Khan gibi isimler başrollerde kendilerine yer bulmuşlardır.

Hikaye, inançlı ve masum bir genç kız olan Dua ile kendine güvenen, ateist bir adam olan Mustajab “Bobby” Ahmed arasındaki ilişkiye odaklanmaktadır. Dua, derin bir imana sahipken, Bobby hayatı planlamaya ve kaderi reddetmeye yönelik bir tutum sergilemektedir. Bobby, Dua’ya karşı duyduğu aşkı gizlememekle birlikte, Dua’nın ilgisini çekmeyi başaramaz. Reddedilmeye alışık olmayan Bobby, duygularını öfkeye dönüştürerek Dua’yı elde etmek için planlar yapar. Ancak zamanla Bobby, Dua’nın masumiyeti ve inancı karşısında değişmeye başlar, bu da onun hayatını derinden etkiler.

Bu etkileyici dizide, farklı dünya görüşlerine sahip iki kişinin arasındaki çatışma ve aşk dolu hikaye izleyicilere aktarılmaktadır.

Dizinin oyuncularının yaşları ve sevgilileri ise şunlardır:

Feroze Khan, dizide Mustajab karakterini canlandırmaktadır. 1990 yılında doğan Feroze Khan, şu an 33 yaşındadır. 2018 yılında Alizey Fatima ile dünyaevine girmiş ve çiftin arasından bir oğlu bulunmaktadır.

Sana Javed ise Dua karakterine hayat vermektedir. 1993 doğumlu olan Sana Javed, 30 yaşındadır. 2020 yılında şarkıcı Umair Jaswal ile evlenmiştir.

Diziye damgasını vuran bir diğer oyuncu Asad Siddiqui ise Dayyan karakterini canlandırmaktadır. 1987 doğumlu olan Asad Siddiqui, 36 yaşındadır. 2017 yılında oyuncu Zara Noor Abbas ile hayatını birleştirmiştir.

Iffat Rahim, Shakeela karakterine hayat veren isimdir. 1971 doğumlu olan Iffat Rahim, 52 yaşındadır. Eski bir model ve sunucu olan Rahim’in evli olduğu bilinmektedir, ancak eşinin kimliği hakkında bilgi bulunmamaktadır.

Danial Afzal Khan ise Sajjad karakterini canlandırmaktadır. 1988 doğumlu olan Danial Afzal Khan, 35 yaşındadır. Hem oyunculuk hem de yönetmenlik yapmaktadır. Evli olduğu bilinmekle birlikte, eşinin kimliği hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Namrah Shahid, Tabeen karakterini canlandırmaktadır. Pakistan televizyon endüstrisinde yükselen bir figür olan Namrah, öncelikle model olarak eğlence sektörüne adım attı. 10 Mayıs 1991’de Peşaver, Pakistan’da doğmuştur ve 2023 itibariyle 32 yaşındadır. Medeni durumu evli olup, eşi Zakaria Khar ile 28 Mart 2022’de evlenmiştir.

Ellie Zaid ise Javeria karakterine hayat vermektedir. Ellie Zaid, 13 Ocak 1997’de Pakistan’ın Karaçi şehrinde doğdu. Şu an 26 yaşındadır. Etkileyici kişiliği ve güçlü konuşma tarzıyla dikkat çeken Ellie Zaid, mankenlik kariyerine başladıktan sonra oyunculuğa yönelmiş ve birkaç dizi projelerinde yer almıştır. Üstün oyunculuk yetenekleriyle geniş bir hayran kitlesi edinmiştir.

Hira Umer, Rida karakterini canlandıran genç ve başarılı bir Pakistanlı aktris ve modeldir. 1 Ocak 1996’da Karaçi, Pakistan’da doğdu ve 2023 yılı itibariyle 27 yaşındadır. Şu an için bir sevgilisi yoktur.

Ayesha Gül, Abida karakterini canlandırmaktadır. 8 Ağustos 1980’de Quetta, Pakistan’da doğan Ayesha Gül, 2023 itibariyle 43 yaşındadır. Gerçek adı Sadia olan oyuncu, modellik kariyerine 1999 yılında başlamış ve birçok moda firmasında ve televizyon reklamlarında yer almıştır. Ayesha Gül, 1 Nisan 2021’de Ali Saeed ile nişanlanmıştır.

Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi oyuncularının yaşları ve sevgilileri hakkında bilgiler
Seni Kalbime Yazmışlar Pakistan dizisi oyuncularının yaşları ve sevgilileri hakkında bilgiler

Shahood Alvi, Sajjad karakterini canlandıran bir oyuncu, yönetmen ve yapımcıdır. Pakistan’ın en yetenekli aktörlerinden biri olarak kabul edilir. Shahood Alvi, 29 Mayıs 1973’te Multan, Pakistan’da doğmuştur. Dizide Sajjad rolünü üstlenmektedir.

Sadaf Aashan ise Nimra karakterini başarıyla oynamaktadır. 10 Nisan 1975’te Karaçi, Pakistan’da doğan Sadaf Aashan, 2023 yılında 48 yaşındadır. Evli olan Sadaf’ın iki kızı ve bir oğlu bulunmaktadır.

Shabbir Jan, İmam Sahib karakterini canlandırmaktadır. 19 Şubat 1960’ta Karaçi, Pakistan’da doğmuş olan Shabbir Jan, 2023 yılında 63 yaşındadır. Genç ve formda görünmesinin nedeni yaşam tarzı ve düzenli egzersiz alışkanlığıdır. Shabbir Jan iki kez evlenmiştir.

Yorum Bırakın