Öne Çıkan Türk Diziler

Sarmaşık zamanı konusu oyuncuları 

Sarmaşık zamanı konusu oyuncuları 

Çekimleri İstanbul’da devam eden Sarmaşık Zamanı dizisi, henüz yayına girmeden yayınlanan afiş’i ile merak uyandırmayı başardı.

Kuvvetli kadrosu ve dikkat çeken hikayesi ile dizi Tod da izleyici ile buluşacak.


Dizinin türü: psikolojik gerilim, dram
Yönetmen: Gökçen Usta
Sarmaşık Zamanı dizisinin konusu esrarengiz bir cinayetin ardından lüks hayatları alt üst olan Eden Bahçe sitesinin sakinlerine dayanıyor.

Sarmaşık zamanı konusu oyuncuları 
Sarmaşık zamanı konusu oyuncuları 


Daha fazla detay verecek olursak Eden Bahçe Sitesi’nde bir cinayet işlenmiştir, böyle birşeyin olduğuna kimse inanamıyordu. Çünkü bu sitede yaşayanar sessiz, sakin, lüks içinde yaşayan insanlardır. Site sakinleri ya yaptıkları işten dolayı kazandıkları ünle ya da direkt aileden zengin oluşlarıyla tanınırlar. Kimsenin hayata dair büyük sıkıntıları yoktur. Ta ki siteye Arzu adında bir kadın taşınana kadar. Arzu’nun gelişiyle sitedeki bütün dengeler değişir. Sitede mutlu evlilikleri olan insanların yuvaları dağılacak, yakın arkadaşlar birbirine sırt çevirip düşman olacak, çocukların psikolojisi bozulacak, kimsenin kimseye güveni kalmayacak.


Siteye taşındıktan bir süre sonra ölen Arzu’nun cinayetini araştıran polisler, bu sitede birbirine dolanmış suç ilişkilerine, kıskançlıktan doğan öfkeye, yasak ilişkilere, söylenen yalanlara şahit olacaklar. Ve bu sitede yaşayan insanların gerçek yüzlerini görecekler. Her ne kadar çarpık olaylarla dolu bir site olsada polis bu sitedeki katili ortaya çıkarmaktan vazgeçmeyecek.


Merak uyandıran bir hikayeye sahip dizinin güçlü kadrosunda Hazal Türesan, Yiğit Kirazcı’nın yanı sıra Emre Karayel, Emel Çölgeçen, Özgür Emre Yıldırım, Müge Bayramoğlu ve Fatih Berk Şahin gibi isimler de yer alıyor.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!