Hint Magazin Öne Çıkan

Sanaya Irani Yeni Filmi Ved End Arya

Sanaya Irani Yeni Filmi Ved End Arya, Rol Arkadaşı Nakuul Mehta Pracchi Batnagar Sanaya Irani Yeni Filmi Hakkında Konuştu 

Sanaya Irani Yeni Filmi Ved End Arya, Rol Arkadaşı Nakuul Mehta Pracchi Batnagar Oyuncu yeni filmi hakkında konuştu.
Sanaya Irani Ved ve Arya kısa filmi ile dönüyor. Ved ve Arya kısa filmin yönetmeni Ritesh Menan Başroloyuncuları ise Nakuul Mehta, Sanaya Irani, Pracchi Batnagar Manish Goplani Kimdir? Aşk Bir Rüya Bihaan Pandey Kimdir? 

Sanaya Irani Yeni Filmi Ved End Arya
Sanaya Irani Yeni Filmi Ved End Arya


Çok iyi bir dostluk paylaşan Nakuul Mehta ve Sanaya Irani ilk kez çekim için bir araya geldi.  Sanaya Irani bu filmin kendisi için özel bir yeri olduğunu söyledi. Ve ekledi: “Bu film üzerinde çalışmak benim için müthiş bir deneyimdi. Çekimler sırasında  çok eğlendik. Bu kadar yaratıcı insanlarla çalışmanın havası ve enerjisi inanılmaz derecede keyifliydi. Arya olduğum için çok mutluyum ve bu kısa filmi herkesin izlemesi için sabırsızlanıyorum çünkü bu film benim için ilklerle dolu” dedi. Bıçak Sırtı Swaragini’de Lakshya Maheshwari karakterini canlandıran oyuncu Namish Taneja’nın Dizisi Durduruldu

Film de aşk hikayesi konu alınıyor. Ve Ved karakteri ile Arya karakteri birbirine tamamen zıt iki kişilik. Ved karakteri Nakuul Mehta canlandırıyor. Sanaya Irani hayranları bu kısa filme bayılacak.

Sanaya Irani’nin yeraldığı dizileri

2007 Left Right Left Hint dizisi canlandırdığı karakteri Cadet Sameera Shroff 
2008 Radhaa Ki Betiyaan Kuch Kar Dikhayengi dizisinde canlandırdığı karakter Sanaya 
2008 Miley Jab Hum Tum Hint dizisinde canlandırdığı karakter  Gunjan Bhushan 
2010, 2011 Pyar Ki Ye ek Kahani 
2011, 2012 Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? (What Shall I Name This Love?) Hint dizisinde canlandırdığı karakter Khushi Kumari Gupta Bu dizi Kanal 7 ekranlarında Bir Garip Aşk ismi ile izleyicileriyle buluştu.
2013 yılında Chhanchhan Hint dizisinde canlandırdığı karakter Chhanchhan Sarabhai 
2014 Hint dizisi Rang Rasiya canlandırdığı karakter Parvati Pratap Ranwat bu dizide Kanal 7 aracılığı ile Sensiz Olmaz ismi ile seyirci ile buluştu.
2018 Vodka Shots web dizisi canlandırdığı karakter Keya Sharma 
2018 Zindabad web dizisi canlandırdığı karakter Sara Sayed 

Yorum Bırakın