Öne Çıkan Türk Diziler

Safir dizi oyuncularının biyografileri

Safir 2023 dizisinin oyuncuları kaç yaşında ve sevgilileri kim merak ediliyorsa, işte cevapları:

– İlhan Şen (Ateş Gülsoy): Dizinin başrol oyuncusu olan İlhan Şen, Ateş Gülsoy karakterini canlandırıyor. Ateş Gülsoy, çamaşırhanenin sahibi olan bir dul kadındır. İlhan Şen, 5 Ocak 1974 tarihinde Ankara’da doğmuştur. 49 yaşındadır. İlhan Şen, 2008 yılında oyuncu Selen Uçer ile evlenmiştir. Çiftin bir kızı vardır.

– Özge Yağız (Feraye Yılmaz): Dizinin genç oyuncularından biri olan Özge Yağız, Feraye Yılmaz karakterini canlandırıyor. Feraye Yılmaz, çamaşırhanede çalışan ve Yaman’a aşık olan bir kızdır. Özge Yağız, 10 Nisan 1997 tarihinde Ankara’da doğmuştur. 26 yaşındadır. Özge Yağız’ın sevgilisi yoktur.

– Burak Berkay Akgül (Yaman Gülsoy): Dizinin başrol oyuncusu olan Burak Berkay Akgül, Yaman Gülsoy karakterini oynuyor. Yaman Gülsoy, Ateş’in kardeşi ve Feraye’nin sevgilisidir. Burak Berkay Akgül, 9 Aralık 1995 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 27 yaşındadır. Burak Berkay Akgül’ün sevgilisi yoktur.

Safir dizi oyuncularının biyografileri
Safir dizi oyuncularının biyografileri

– İpek Tuzcuoğlu (Gülfem Gülsoy): Dizinin diğer başrol oyuncusu olan İpek Tuzcuoğlu, Gülfem Gülsoy karakterini canlandırıyor. Gülfem Gülsoy, Ateş’in annesi ve çamaşırhanenin ortağıdır. İpek Tuzcuoğlu, 9 Ekim 1971 tarihinde İzmir’de doğmuştur. 51 yaşındadır. İpek Tuzcuoğlu, 2000 yılında oyuncu Cem Davran ile evlenmiştir. Çiftin bir oğlu vardır.

– Erkan Bektaş (Vural Bakırcıoğlu): Dizinin kötü adamı Vural Bakırcıoğlu’nu Erkan Bektaş oynamaktadır. Vural Bakırcıoğlu, Ateş’in rakibi ve Feraye’nin peşinde olan bir iş adamıdır. Erkan Bektaş, 25 Eylül 1966 tarihinde Ankara’da doğmuştur. 56 yaşındadır. Erkan Bektaş, 2012 yılında oyuncu Özlem Yıldız ile evlenmiştir. Çift, 2016 yılında boşanmıştır.

Yorum Bırakın