Hint Magazin Öne Çıkan

Rohit Suchanti yeni dizisinde başrolde.

Rohit Suchanti yeni dizisinde başrolde.

Saath Nibhaana Saathiya Masum da Ramakant Modi karakterini ile tanıdığınız oyuncu yeni dizisi Bhagya Lakshmi’de başrolde yer alacak.

Oyuncunun yeni dizideki karakteri zengin bir sanayici olan yakışıkli Rishi Oberoi karakterini canlandıracak. Zee TV Kum Kum Bhagya, Ah Kalbim, Kundali Bhagya, Jodha Akbar,Pavitra Rishta, Baş Tacım gibi bir çok başarılı projeye imza attı.

Şimdi ise Zee TV, Balaji Telefilms ile Aşk, karma, kader temalı heyecan verici bir dizi olan Bhagya Lakshmi’yi izleyici ile buluşturacak. Bhagya Lakshmi Mumbai’de çekilecek.

Rohit Suchanti’nin yeni dizisi Bhagya Lakshmi’nin konusu:

Zee TV’nin yeni dizisi Bhagya Lakshmi’de mütevazi geçmişine ve hayatın ona çıkardığı zorluklara rağmen, her zaman başkalarının ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koyan, sınırlı imkanlara sahip özverili bir kız olan Lakshmi’nin yolculuğunu anlatılacak. Dizide Lakshmi Bajwa karakterini oyuncu Aishwarya Khare canlandıracak.

Rohit Suchanti’nin karakteri Rishi Oberoi hakkında biraz daha bilgi verelim. Rishi işleri kadere bırakmak yerine, anı yaşayan ve kendi yaşam yolunu çizmesi gerektiğine inanan pratik bir adamdır. Babasının işini üstlenir ama davranışları küstah ve kibirli değildir. Her gün çok çalışır ve birkaç işi paralel olarak yürütür. Aynı anda sıkı bir şekilde parti yapmayı da ihmal etmez.

Rohit Suchanti yeni dizisinde başrolde.
Rohit Suchanti yeni dizisinde başrolde.

Rishi karakteri hakkında konuşan Rohit, “ Bhagya Lakshmi’nin televizyonda görülenden çok farklı bir hikaye ortaya koyduğuna inanıyorum. Karakterler de gerçekten çok cana yakın. Şahsen, Rishi’nin hayatını kendi yoluna koymaya çalışan çok temelli ve pratik bir insan olduğunu hissediyorum. Çok çalışmayı seviyor aynı zamanda zaferlerini nasıl kutlayacağını da biliyor. İkimiz arasında çok fazla benzerlik var ve bu karakteri keşfederken çok eğleneceğime eminim. Umarım seyirciler bu yeni karakteri sever ve her zaman olduğu gibi sevgilerini göstermeye devam ederler. ”  dedi.

Yorum Bırakın