Hint Dizileri Öne Çıkan

Rangrasiya konusu oyuncuları

Rangrasiya konusu oyuncuları


Rangrasiya hint dizisinin türü: Dram, Aksiyon, Romantik
Yönetmeni: Bhagwan Yadav 
Başrol oyuncuları: Sanaya Irani, Ashish Sharma
Bölüm sayısı: 188
Yayın tarihi: 30 Aralık 2013, 19 Eylül 2014Rangrasiya Sensiz Olmaz hint dizisinin konusu (baştan sona özeti)Paro olarak bilinen Parvati, Sınır Güvenliği Savunma memurlarına (BSD)’ye karşı saf bir nefret besliyor ve onları ebeveynlerinin öldürülmesinden sorumlu tutuyor. Thakurain Mala tarafından büyütüldü ve ebeveynlerinin ölümleri hakkında sürekli kabuslar görüyor. Rüşvetçi Raja Tejawat, Paro’nun düğün alayı sırasında sınırın ötesine silah kaçırmayı planlayan Varun’la düğününü ayarlar. Düğün Alayı Binbaşı Rudra Pratap Ranawat liderliğindeki BSD memurları tarafından durdurulur. Burada bir çatışma yaşanır ve Varun öldürülür.


Parvati, Rudra’yı kocasının ölümünden sorumlu tutar. Rudra, Parvati’nin önemli bir tanık olduğundan şüphelenir ve ifade vermesini umar. Parvati’nin birşeyler söylemesini engellemek isteyen Tejawat, onu öldürmek için adamlar tutar. Rudra Parvatiyi babasının evine getirir, ancak kötü niyetli teyzesi Mohini, Parvati’nin erdemine hakaret ettiğinde, Rudra’nın babası onları korur ve Rudra’nın nişanlısı olduğunu söyler. Sonra, Parvati annesinin başka bir adamla kaçtığını öğrendikten sonra Rudra’ya duygusal olarak sempati duyar. Ama Rudra’nın annesinin Thakurain olduğunun farkında değildir. Parvati, Rudra ile evlendiği gün Tejawat’a güvenmeyi seçer ve onunla birlikte gider. Amacı Varun ile evliliğinin ardındaki gerçeği öğrenmekdir. Çok geçmeden Parvati hatasını anlar, Rudra’ya olan sevgisinin de farkına varır ve ona geri döner.


Rudra aile içi şiddetle suçlanır, işini kaybeder ve ardından sarhoş bir durumda Paro ile evlenir. Sonra Rudra eski görevine geri döner. Paro’yu o adamla gittiği için hep iter. Ancak onu sevdiğini fark eder. Rudra’nın eski kız arkadaşı Laila ise Rudra’ya saplantılı şekilde bağlıdır. Parvati’yi öldürmek için bir kaç kez hamle yapar ama başarısız olur. Rudra ve Parvati ise birbirlerine sevgilerini itiraf ederler. 

 

Thakurain Mala yani annesi ile Rudra tekrar karşılaşırlar ama Rudra ondan nefret ediyordur. Paro, anne ve oğlu birleştirmek için çok çalışır ve sonunda başarılı olur. Rudra ve Paro eve gelen bir tehdit mektubuna kadar mutlu bir hayat yaşar. Rudra endişelidir çünkü biri Paro’yu öldürmeye çalışıyordur. Güvenlik için aile yer değiştirir. Rudra’nın evine bir koruma verilir. Aslında koruma Varun’un küçük kardeşi Shanthanu Kumar’dır. İntikam almak için gelmiştir. Parvati onun kim olduğunu öğrenir ve Rudra onu kurtarmak için zamanında gelir. Shanthanu tutuklanır. Daha sonra Parvati hamile kalır ve çiftin Dhruv adında bir erkek çocuğu dünyaya getirir. Shanthanu hapishaneden kaçar. Parvatiyi öldürür. Parvati Rudra’nın kollarında can verir. Rudra’da  Shantanu’yu öldürür.Dizi 7 yıl sonrasından devam eder
Rudra yedi yaşındaki oğlu Dhruv ve ailesiyle birlikte yaşıyordur. BSD’den ayrılmıştır. Yeni görevi, Myrah Mehra’nın koruması olmaktır. Parvati’ye benzeyen Myrah, ABD’den gelmiştir. Rohit Sehgal ile evlenecektir. Rudra, bu süreçte ona düşmanca davranarak ona olan mesafesini korumaya çalışır. Rudra’nın evindeyken Myrah farkında olmadan Rudra’ya aşık olur ve arkadaş olurlar. Myrah daha sonra Parvatinin hikayesini öğrenir. 

Rangrasiya konusu oyuncuları
Rangrasiya konusu oyuncularıMyrah, Rudra’ya olan duygularını kabul eder. Ama rahmetli karısına olan benzerliğinden dolayıda hayal kırıklığını uğrar. Kalbi kırık olan Rudra’da ile arasına mesafe koyar. Ama nişanlısı gelir Rudra da onu kıskanır. Myrah, Maithlee ve Samrat’ın bir bebek evlat edinmesine yardım eder. Rudra, Myrah’ı sevdiğini kabul etmez. Ama birgün bir rüya görür. Paro ona hayatına devam etmesini ve mutlu olmasını söyler. Myrah’ı kendisi ve Dhruv için gönderdiğini söyler.


Sarhoş bir durumdayken Rudra, Myrah’a aşkını itiraf eder. Ona olan hisleri konusunda kafası karışan Myrah Rohit’le evlenmeyi seçer. Rudra, Myrah’ı kaybettiği için bu duruma katlanamaz. Düğünlerine katılmayacağını yazan bir kart gönderir ona. 


Myrah ise Rohit ile evlenemeyeceğini anlar. Rohite onunla evlenemeyeceğini söylediği bir video çekip yollar. Ve Rudra’ya döner. Dizi mutlu son ile biter.Rangrasiya Sensiz olmaz dizisinin başrol oyuncularıAshish Sharma: Rudra Pratap Ranawat karakterini canlandırır. O idealist Sınır Güvenliği Savunma görevlisi, Dilsher ve Mala’nın oğlu parvati’nin kocası’dır.

Sanaya Irani: Parvati karakterini canlandırdı. Rudra’nın Karısı Parvati “Paro”/ ayrıca Myrah Mehra rolünü de canlandırmıştır.

Sensiz Olmaz Rangrasiya dizisindeki diğer oyuncular

Rishi Sonecha: Dhruv Ranawat karakterini canlandırdı. Rudra ve Paro’nun oğlu 

Kali Prasad Mukherjee: Dilsher Ranawat rolünde, Rudra’nın babası

Sadiya Siddiqui: Thakurain Mala Ranawat / Mala Tejawat rolünde, Rudra’nın annesi

Sanjiv Jotangia: Danveer Ranawat rolünde. Rudra’nın amcası

Ananya Khare: Mohini Ranawat, Rudra’nın teyzesi 

Prashant Chawla: Samrat Ranawat, Rudra’nın kuzeni Mohini ve Danveer’in büyük oğlu

Geetanjali Mishra: Samrat’ın eşi Maithili Ranawat 

Udit Shukla: Sümer Ranawat, Rudra’nın kuzeni Mohini ve Danveer’in küçük oğlu

Manasvi Vyas: Sümer’in eşi Shatabdi Ranawat 

Khushbu Thakkar: Sunehri Ranawat karakterinde yer aldı

 Rudra’nın kuzeni Mohini ve Danveer’in kızı 

Tarun Khanna: yozlaşmış bir kaçakçı olan Thakur Param Singh Tejawat karakterini canlandırdı

Vishal Gandhi: Paro’nun eski nişanlısı Varun Kumar karakterini canlandırdı.

Padam Bhola: Amandeep “Aman” Singh rolünde, Rudra’nın Sınır Güvenliği Savunması’ndaki görevlisi

Syed Zafar Ali: General VK Singh rolünde, Rudra’nın BSD’deki amiri

Neha Narang: Bindi karakterini canlandırdı, Paro’nun arkadaşı

Vishal Karwal: Varun’un küçük kardeşi Shantanu Kumar karakterini canlandırdı.

Ankita Sharma: bir dansçı ve Rudra’nın eski arkadaşı olan Laila karakterini canlandırdım

Gurpreet Singh: Myrah’ın eski nişanlısı Rohit Sehgal karakterini canlandırdı

ikimizin yerine balika vadhu oyuncusu Toral Rasputra , Anandi rolünde Konuk oyuncu olarak dizide yer aldı.

Yorum Bırakın