Hintli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Pratibha Tiwari kimdir?

Pratibha Tiwari kimdir?

 TV dizisi Saath Nibhaana Saathiya Masum’da Naiyya Suryavanshi karakterine hayat veren hintli oyuncu Pratibha Tiwari’nin boyu, kilosu, dini, hobileri ve hakkında daha fazla bilgi.


Oyuncu 17 Şubat 1994 de hindistanda doğdu. Yaşı 2021 tarihine göre 27 

Mesleği oyuncu,  model.

Boyu: 170 cm

Kilosu: 50

Dini: Hinduizm

Hobileri: Dans etmek, Kitap okumak 

 En sevdiği renk: Siyah

 Medeni Durum: Bekar

 Sevgilisi: yok

Pratibha, oyunculuk kariyerine 2015 yılında ‘Tujhse Naraz Nahi Zindagi’ dizisi ile başladı.

 Ayrıca ‘Love Platter’ ve ‘Befriended’ gibi bazı web dizilerinde başrol oyuncusu olarak yer aldı.

 McDonald’s, Pepsi, gibi popüler markaların bazı ticari reklamlarında yer aldı.

Pratibha Tiwari kimdir?
Pratibha Tiwari kimdir?Pratibha Tiwari namı diğer Naiya, Saath Nibhaana Saathiya’daki rolünün aniden bitmesine çok kızdı. Çünkü oyuncu yapımcıların bu konuda kendisine bilgi vermediğini karakterini aniden diziden çıkardıklarını söyledi. Oyuncu dizideki karakteri için 3 yıllık bir sözleşme imzalamış. Oyuncuya Naiya karakterinin gösterinin en önemli karakterlerinden biri olacağına dair güvence verilmiş.  Ama işler söylendiğini gibi olmamış. Bir anda dizideki karakterinin sona erdiğini öğrenmiş. 


Bir röportajdaoyuncu: “Verilen sözlerin hiçbiri yerine getirilmedi ve karakterimin önemsiz olduğu ortaya çıktı. Çekimimle ilgili ekibi sürekli takip ettim, ancak bütün aramalarım ve mesajlarım cevapsız kaldı. Her şeye rağmen yardımcı oyuncum Vandana Pathak gibi diziye geri dönme umudum vardı. Bunun yerine bir dizideki birinden  karakterimin sona erdiğine dair bir mesaj aldım. Üzüldüm çünkü bu davranışları Profesyonelce değildi.” Dedi.

Yorum Bırakın