Hintli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Nimai Bali’nin Eşi Konuştu.

Nimai Bali’nin Eşi Konuştu.

Balika Vadhu Sonanın eşi Sriwastava/ Nimai Bali kimdir?

Gerçek Adı: Nimai Bali

mesleği: Aktör

Boyu: 173 cm

Kilosu: 80 kg

Oyuncunun doğum Tarihi BilinmiyorYaşı bilinmiyor

İlk Filmi: Dil Ka Doktor (1995 yapımı)

TV dizisi: Chandrakanta (1994-1996 yapımı)

Dini: Hindu

Hobileri: Dövüş sanatları alanında eğitim gördü ve araba tutkunu

Medeni Durumu: Evli

Eşi: Sahila Chadha (Oyuncu)

Kızı: Prenses Bali

Nimai oyunculuk kariyerine 1994 yılında başladı.
Ünlü oyuncu Sanjay Dutt’un kuzeni.
Annesi Sunil Dutt’un küçük kız kardeşidir.
Oyuncu mitolojik rolleriyle tanınıyor.Nimai bali Hint televizyonunun tanınmış kötülerinden biri.Pratyusha Banerjee ise rahul ile oyuncu vasıtası ile tanışmış. Nimai onu ilk zamanlar iyi bir insan zannetmiş. Nimai’in arkadaşları ona kızının artık büyüdüğünü rahulun o evden gitmesi gerektiğini söylemişler. Nimai eşi ile bu konuda çok tartışmış. Ama eşi hep rahul’den yana olmuş o benim kardeşim gibi demiş. Evdeki bir çok tartışmaları hep rahul yüzündenmiş.  Nimai artık dayanamamış ve evi kendisi terketmiş. O gittikten sonra bazı söylentiler ortaya çıkmış. söylentilere göre eşi rahul’un gömleklerini giyip evde dolaşıyormuş. Bu konuda ne düşündüğü oyuncuya sorulduğunda oyuncu eşimin söylediklerine inanıyorum ve güveniyorum. Onu kardeşim yerine koydum diyorsa öyledir. Gerisi söylentiden ibarettir diyor.Nimai’nin eşi onu kızını öldürmeye çalışmakla da suçladı. Oyuncu bu konuda o benim yaşama sebebim kızım ,böyle bişey mümkün olamaz.Eşimle konuşmaya çalışıyorum ama tlf’karısı açmıyor. Kızımda benimle konuşmuyor. Ama ona kızmıyorum. O daha küçük ve annesini dinliyor. Ben ailemi geri istiyorum diyor.

Nimai Bali eşini aldattı mı? Eşi Sahila sorulan sorulara cevap verdi.

Kamya Punjabi ve Nimai bali bir gösteride beraber rol alıyorlardı. İkilinin beraber olduğu dedikodusu nimai’in eşi Sahila’nın kulağına kadar gitti.Daha sonra sahila eşinden gösteriyi bırakmasını istedi. Ve nimai gösteriyi bıraktı. Gösteriyi neden bıraktıkları iki oyuncuyada sorulduğunda oyuncular şöyle cevap verdi.

Nimai bu konuda: şuan içinde bulunduğum  gösteriyi bırakmam gerekiyor çünkü 30 gün sürecek bir film çekiminde yeralacağım. Kamya ile ise aramda birşey yok  diyerek söylentileri reddetti.

Kamya ise: gerçekten bir ilişkimiz olsaydı sahila ikimizlede konuşmazmıydı. O Eğitimli bir kadın böyle birşeyden dolayı eşine gösteriyi bırak demez. Ben ve nimai set arkadaşıyız ister istemez beraber zaman geçiriyoruz dedi.
Nimai evliliğinin bozulmasından aile dostları olan rahul’u suçlarken eşi sahila ise evliliğimizi bozan rahul değil kamya’nın ta kendisidir diyor.
Nimai’ in eşi sahila ile olaylar hakkında temasa geçilmiş ve oyuncuya bazı sorular sorulmuş işte sorular ve sahila’nın verdiği cevaplar.
Nasıl ve ne zamandan beri, Rahul Raj Singh’i tanıyorsunuz?

Rahul’u yıllardan beri tanıyorum. O benim kardeşimin arkadaşı ve zamanla aile dostu olduk. 
Nimai ile ayrılığınızın arkasındaki gerçek sebep nedir?


Evliliklerde Bir erkek önce ailesini önemser ama benim evliliğimde durum tamamen farklıydı.
Gerçek şu ki kocam bir kadın avcısı ve tüm bu madur edebiyatını Kamya Pencapça’yı memnun etmek için yapıyor. Ayrılığımızın asıl sebebi kamya’dır ve nimai’nin sürekli sigara ve alkol içmesi bana kaba kuvvet göstermesi’dir.


Ama Nimai ve Kamya’nın ‘ilişkisi’ birlikte olduklarına dair habeeler ilk çıktığında ikiniz de olayların üstünü örtmeye çalıştınız bunu neden yaptınız?

Nimai ve ben daha önce ayrıldığımızda, Nimai ona bir şans vermem için bana yalvardı ve değişeceği konusunda bana söz verdi. Bende ona bir şans verdim fakat geri döndüğü anda, daha önce olduğundan daha kötü birine dönüştü. Bu gerçekten utanç verici. Evliliğiminde kendimden  çok ödün verdim, çünkü kızımın babasını tanımasını istedim. Ama nimai kendi yuvasına eşine kızına bağlanmak yerine başka kadınlara bağlanmayı o kadınların çocuklarına sevgi göstermeyi tercih etti.

Eşiniz ilk zamanlardan beri alkole sigaraya dışarıda zaman geçirmeye düşkün biriymiydi. 

Hayır ona içmeyi ve dışarıya bağlı olmayı kamya öğretti. Önceden böyle değildi. 

Kaba kuvvet konusunda eşiniz ne kadar ileri gitti?

Kızımın ve benim hayatımızı tehlikeye attı.Nimai ile Bir gün tekrar barışırmısınız?Kimse kocam gibi birine dönmek istemez.

Yorum Bırakın