Hint Dizileri Öne Çıkan

Naagin İntikam ateşi konusu oyuncuları

Ekta Kapoor tarafından Balaji Telefilms altında üretilen şekil değiştiren yılanlar hakkında bir Hint doğaüstü kurgu televizyon dizisidir. 

Türü: doğaüstü kurgu

Yönetmen: Santram Varma

Bölüm sayısı: 440

Yapımcılar: Ekta Kapoor, Shobha Kapoor

İlk sezon yayın dönemi: 1 Kasım 2015 – 5 Haziran 2016

İntikam Ateşi konusu

Dizide doğa üstü olaylar var. Ankush, Viren ve Shailesh, Naagmani adlı büyülü taşı alabilmek için Shivanya’nın ailesini öldürür. 

Shivanya ise ailesinin intikamını almak için yemin eder. Ailesinin intikamı için harekete geçerken aşkı da bulur. Bir tarafta ailesinin intikamı için ettiği yemin diğer tarafta ise aşık olduğu adam vardır. Dizi Shivanya’nın intikamı ve aşkı etrafında dönüyor

2. Sezonda ise dizi Shivanya’nın kızı Shivangi’nin etrafında dönüyor. Annesi ile aynı kaderi yaşayan Shivangi ise Shesha ve Yamini ile anlaşamaz. Shivangi Yamini’nin üvey tornu Rocky’e aşık olur. Bir komploya kurban giden annesinin intikamını almak ister.

İntikam Ateşi konusu oyuncuları
İntikam Ateşi konusu oyuncuları

İntikam Ateşi’nin 3. Sezonunda da Naagrani Ruhi, 100 yıl sonra sevgilisi Vikrant ile bir araya gelir ama Yuvraj ve arkadaşları Ruhi’yi taciz eder. Yuvraj Vikrant’ı vurur ve Vikrant ölür. Ruhi sevgilisinin ölümü ile yıkılır. Ve başka biri olarak gelip intikam alacağına yemin eder. 

İntikam Ateşi oyuncuları

Mouni Roy

Arjun Bijlani

Adaa Han

Karanvir Bohra

Surbhi Jyoti

İnci V Puri

Anita Hassanandani

Nia Sharma

Vijayendra Kumeria

Surbhi Chandna

Sharad Malhotra

Mohit Sehgal

Tejasswi Prakash

Simba Nagpal

Mahek Chahal

Yorum Bırakın