Hint Magazin Öne Çıkan

Müslüman oyuncu Sana Makbul cevap verdi.

Müslüman oyuncu Sana Makbul cevap verdi.

Khatron Ke Khiladi 11’de Vishal Aditya Singh ile sevgili oldukları söylenen sana Makbul bu söylentilere cevap verdi Sana Makbul ve Vishal Aditya Singh, sevgili olduklarını yalanladılar.

Harika arkadaşız ama hepsi bu dediler.  Vishal Aditya Singh , “söylentileri açıklığa kavuşturmama izin verin, Sana harika bir arkadaş ve dünyaya şunu söylemek istiyorum, bir erkek ve bir kadın illa sevgili olacak diye birsey yok. Çok iyi arkadaşta olabilirler.

Bunu kıskanmayın. Her zaman bir erkekle bir kadın arasında romantik bir ilişki olmak zorunda değil. Ayrıca, Niki Tamboli ile de fotoğraf paylaştım ama kimse beni onunla yakıştırması.

Bizim dostluğumuz burada başladı. Diğer katılımcılar ‘nişanlı, evli ya da sevgilisi olduğu için onlarla yakıştırma yapılmıyor. Ama biz ikimiz bekar olduğumuz için hemen yakıştırma yapıldı.  Evet Sana’yı ‘son derece hoş’ buluyorum. Onunla zaman geçirmeyi seviyorum. Ama arkadaş olarak.” Dedi.

Müslüman oyuncu Sana Makbul söylentilere cevap verdi.
Müslüman oyuncu Sana Makbul söylentilere cevap verdi.

Sana Makbul ise, “Vishal iyi biri. Onun bu yönünü seviyorum. Çok kibar, cömert, düşünceli ve arkadaşlarına çok iyi bakıyor. Onu programda tanıdım. O çok destekleyici bir arkadaş ve bana yardımı da dokundu. Ama, açıklığa kavuşturmak isterim, biz sadece arkadaşız.

Aramızda dostluktan başka bir şey yok…Biz iyi arkadaşız ve kariyerlerimize odaklandık. O harika bir arkadaş.” Dedi.İki oyuncuda söyledikleri ile haklarında çıkan dedikodulara son noktayı koymuş oldu.

Yorum Bırakın