Hint Dizileri Öne Çıkan

Mann Kee Awaaz Pratigya2 konusu oyuncuları

Mann Kee Awaaz Pratigya2 konusu oyuncuları

Geet Hui Sabse Parayi Yaralı Kalbim ve Madhubala Ek Ishq Ek Junoon Yalancı Bahar hint dizilerinde yer alan hintli oyuncu Drashti Dhami’nin yeni dizisi hakkında en detaylı bilgi.

15 Mart 2021’de Star Bharat’ta gösterime başlayan bir Hint drama dizisidir. Dizi 2009’da yayınlanan  Mann Kee Awaaz Pratigya dizisinin devamı niteliğindedir. Dizinin yönetmeni Neeraj PandeyMann Kee Awaaz Pratigya 2’nin konusuPratigya, Prayagraj’ın köklü bir savcısıdır. Thakur ailesi artık tüm suç faaliyetlerinden vazgeçip mutlu bir yaşam sürüyordur. Şakti’nin oğulları Samar ve Girish, Garv’ı şiddetle kıskanıyor. Onu, kontrolü kaybedip Balwant Tyagi’nin küçük oğluna çarpan bir arabaya kilitlerler. Oğlunun ölümünden derin üzüntü duyan Balwant, oğlunu öldürenlerden intikam almak ister. Balwant, oğlunun ölümüyle ilgili yasal savaşta mücadele etmesi için Pratigya’yı savcı olarak tutar. Başka bir yerde, Krishna gerçeği aileden gizler ve Garv için tehdit oluşturabilecek tüm kanıtları yok etmeye çalışır.
Pratigya delil toplamayı başaramayınca Balwant huzursuz hisseder. Sajjan Singh, Balwant’la yüzleşir ve ondan sınırları içinde kalmasını ister. Krishna, Pratigya’ya çok önemli bilgiler verir. Daha sonra, Krishna suç ortaklarından birinin tüm suçunu kendisine yükler, ancak bu plan başarısız olur. Dahası, Balwant, Shakti’yi oğlunun cinayetinden sorumlu tutar. Ve dizi devam ederMann Kee Awaaz Pratigya sezon 2. Başrol oyuncuları
Pooja Gor , Pratigya Krishna Singh rolünü canlandırıyor. Kendisi Krishna’nın karısı, Aarushi ve Adarsh’ın kız kardeşi, Kriti ve Garv’ın annesi. Adalet için savaşan ve suç işleyenlere karşı çıkan bir avukat.

Arhaan Behll , Krishna Singh karakterini canlandırıyor.


Pratigya’nın kocası, Shakti ve Komal’ın erkek kardeşi, Kriti ve Garv’ın babası. Pratigya hayatına girdikten sonra değişti. Ailesine karşı çok korumacı biri. 


Anupam Shyam, Thakur Sajjan Singh karakterini canlandırıyor. Krishna, Shakti ve Komal’ın babası, Kriti, Garv, Samar ve Girish’in büyükbabası rolünde. Bencil ve açgözlü bir adamdı ama şimdi aile odaklı ve ailesini savunuyor.


Drashti Dhami dizide Piya Singh karakterini canlandıracak. Mann Kee Awaaz Pratigya 2
Mann Kee Awaaz Pratigya2 konusu oyuncuları

Mann Kee Awaaz Pratigya 2 oyuncuları
Thakurain Sumitra Singh  karakterini Asmita Sharma canlandırıyor. Krishna, Shakti ve Komal’ın annesi, Kriti, Garv, Samar ve Girish’in büyükannesi rolünde. İyi kalpli ve ailesine düşkün. 


Shakti Singh karakterini Sachal Tyagi canlandırıyor.


Krishna ve Komal’ın ağabeyi, Kesar’ın kocası, Girish ve Samar’ın babası. 

Kesar Shakti Singh karakterini Aalika Sheikh canlandırıyor. Shakti’nin eşi Girish ve Samar’ın annesi. Gurmeet Choudhary kimdir?Komal Singh karakterini Parvati Sehgal canlandırıyor.


Krishna ve Shakti’nin küçük kız kardeşi, Adarsh’ın dul eşi rolünde. Garv’a kendi oğlu muamelesi yapıyor ve sonunda Garv’ı bilmeden Pratigya’dan ayırıyor.


Garv Krishna Singh karakterini Dhruvin Sanghvi canlandırıyor. Krishna ve Pratigya’nın oğlu. Ailenin yaramaz ama itaatkar küçük torunu. Manish Goplani’nin yeni dizisi.


Kriti Krishna Singh karakterini Prachi Thakur canlandırıyor. Krishna ve Pratigya’nın kızı rolünde. Ailenin tek torunu. 


Shakti karakterini Samar Shakti Singh canlandırıyor. Kesar’ın oğlu. Ailenin en büyük torunu. Garv ve Kriti’yi kıskanıyor ve hatta onlara zarar vermeye çalışıyor.


 Dhaara Tyagi karakterini Athar Siddiqui canlandırıyor. Balwant’ın kardeşi. 

Yorum Bırakın