Hint Magazin Öne Çıkan

Manish Goplani yeni projesi

Manish Goplani yeni projesi


Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki’nin Bihaan Pandey’yi Manish Goplani yeni proje ile sevenlerinin karşısında. 


Bepannah Pyaar ve Dedektif Didi gibi dizilerde rol alan televizyon oyuncusu Manish Goplani, Jatt Yamla adlı bir  müzik videosunda oyuncu Saba Khan ile birlikte rol adı. Sizler için oyuncunun yer aldığı müzik videosunun linkini açıklama kısmına ekleyeceğim isteyenler izleyebilir. 


Yakın zamanda Pencap’da yönetmen Amit Kumar tarafından çekilen romantik bir klipdi. Proje hakkında konuşan Manish, bugün farklı platformların bir parçası olmanın önemli olduğunu söylüyor.


Manish goplani şöyle dedi: “Bugünlerde hepimizin bildiği gibi, pek çok platform var. Bu nedenle, ister bir dizi ister bir şarkı olsun, yeni şeylerin parçası olmak iyi bir fırsat. Jatt Yamla, ayağınızı yerden kesecek bir dans şarkısı.”

Manish Goplani yeni projesi
Manish Goplani yeni projesiBu arada, Covid salgını nedeniyle Mumbai’de TV çekimleri yeniden durduruldu ve Manish bunun sektöre zarar vereceğini söylüyor.

Manish: “Bu sadece televizyonla ilgili değil, tüm ortamlar bu Covid durumundan dolayı kötüyara aldı. Ancak televizyonda, günümüzde güvenli olmayan büyük bir ekip gerektirdiği için sette çok sayıda insana ihtiyacımız var. Ve televizyonda günlük çekim yapıyoruz. Böylesine kritik bir durumda tüm önlemleri alıp 20 dakikalık çekim yapamazsınız. Bu yüzden, setteki her üyenin güvenliğini sağlamak zorunda oldukları için yapımcıların işi zorlaşıyor. Evde kalarak bu ölümcül virüsle savaşmak ve durumu daha iyi hale getirmek daha iyi.” Dedi.

Jatt Yamla, Alia Khan tarafından seslendirildi.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!