Hint Dizileri Öne Çıkan

Manish Goplani Jigyasa Singh geliyor

Manish Goplani Jigyasa Singh geliyorThapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya hint dizisinde Bihaan Pandey ve Thapki karakterlerini canlandıran Manish Goplani ve Jigyasa Singh’den sevindiren haber.Manish Goplani Jigyasa Singh Ve Tejasswi Prakash Aynı dizide 2021. Sevilen hint dizisi Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya da Bihaan Pandey ve Thapki karakterlerini canlandıran Manish Goplani ve Jigyasa Singh tekrar sevenleri ile buluşuyor.  Biz buna hayranları  ile hasret giderecek de diyebiliriz. Aşk Bir Rüya hayranları dizinin tekrarını kanal 7 den beklerken kanal 7 yeni hint dizisi ile ekranlara gelecek. Söylentilere göre kanal 7 Hint dizisi Ishq Ka Rang Safed Aşkın Rengi Beyaz’ı satın almış ve dizinin dublajı bile yapılmış. Yayın tarihi şuan belli olmayan dizide Aşk Bir Rüya hayranlarını büyük bir sürpriz bekliyor. Aşkın Rengi Beyaz hint dizisinde Aşk Bir Rüya oyuncuları yer alacak. Ruslaan Mumtaz‘ın yeni dizisi.

Manish Goplani Jigyasa Singh geliyor
Manish Goplani Jigyasa Singh geliyorÖzetleyecek olursak Manish Goplani Bihaan Jigyasa Singh ise Thapki karakteri ile dizide görülecek. Peki nasıl Dhaani ve Thapki tapınağa karşılaşacak. Thapki aynı tapınağa gelip Bihaan’dan saklanacak. Dhaani, onu tanımadan ona yardım edecek. Ve birlikte dua edecekler. Dhaani, Thapki’ye kutsal bir atkı hediye edecek ve arkadaş olacaklar. Yusuf Çim kimdir?

Kanal 7’nin sevilen hint dizilerinden biri olan Swaragini, Bıçak Sırtında Ragini karakterini canlandıran Tejasswi Prakash da yeni dizide yer alacak.Yorum Bırakın

error: Content is protected !!