Hint Dizileri Öne Çıkan

Koruyucu melek baştan sona özeti

Koruyucu melek baştan sona özeti

Dizi 7 Kasım 2017 ile 1 Haziran 2018 tarihleri arsında yayınlandı. Dizi 149 bölümden oluşuyor. Dizide kanal 7 hint dizisi olan Swaragini Bıçak Sırtı’nda Ragini karakterine hayat veren Tejaswi Prakash başrolde yer alıyor. Ayrıca Saath Nibhaana Saathiya Masum hint dizisinde Gopi’nin oğlunu canlandıran Rohit Suchanti da dizide erkek başrolü canlandırıyor.


Dizi, 18 yaşındaki prenses Diya ve 9 yaşındaki prens Ratan’ı evli olarak tasvir ettiği için sosyal medyada olumsuz tepki alan Pehredaar Piya Ki’nin yeniden uyarlamasıdır.

Koruyucu melek hint dizisinin baştan sona özeti ise şöyle;

Ölmek üzere olan bir adamın son dileğini yerine getirerek varisi ve oğlu Ratan Maan Singh’in bakıcısı olarak hayatının 12 yılını feda eden 30 yaşındaki Diya’nın hayatını konu alıyor. 

Diya’nın Ratan veya ailesiyle hiçbir ilişkisi yok ve onu bunu yapmaya iten hiçbir şey de yok. Rajasthan’ın kraliyet tuvalinin karşısında yer alan gösteri, erkeklerin kadınların koruyucusu olduğu şeklindeki geleneksel algıya meydan okuyor. Ratan sürekli olarak saldırıya uğrar. Diya ise bu saldırıları yapanın aileden biri olduğunu düşünün ve kişiyi ortaya çıkarmaya çalışır.

Koruyucu melek baştan sona özeti

Dizi 7 Kasım 2017 ile 1 Haziran 2018 tarihleri arsında yayınlandı. Dizi 149 bölümden oluşuyor.
Koruyucu melek baştan sona özeti
Diya’nın görevi bittiğinde ise nişanlısı Abhay Singh Rathore ile evlenmeye karar verir ama onu terk eder. Rahmetli babasının Diya ile birlikte olmasını istediğini öğrenen Ratan, istemeye istemeye onunla evlenir. Ratan, aralarındaki dokuz yaş fark nedeniyle de Diya’ya karşı sorumluluklarını yerine getirmekte zorlanır. Yash, Arpita’nın kızı Mohana ile evlendiğinde daha fazla sorun ortaya çıkar. Ratan, ancak Abhay ve Arpita’ya karşı açtığı davayı kazanmasına yardım ettikten sonra Diya’dan boşanmaya karar verir. Diya ise Ratan’a olan aşkını fark eder. 

Bu arada eve bir adam gelir ve kendisinin gerçek Ratan Maan Singh olduğunu iddia eder. Tüm aileyi de Ratan’a karşı doldurur. Bu bir çok sorunun çıkmasına yol açar. Adamın amacı tüm aileye suikast düzenlemektir. Çok geçmeden amacı farkedilir. Ratan daha sonra Diya’ya olan aşkını fark eder ve teröristi ortadan kaldırmak için ailesiyle birlikte hareket eder. 


Koruyucu Melek Rishta Likhenge Hum Naya hint dizisinin başrolünde Diya Singh karakteri ile Tejasswi Prakash ve Ratan Singh karakteri ile Rohit Suchanti yer alıyor.

Koruyucu melek hint dizisinin diğer oyuncuları ise şöyle
 Garima Parihar karakteri Mohana
 Siddharth Shivpuri karakteri Yash
 Süyyaş Rai karakteri Abhay
 Aditi Deshpande karakteri Sushma
 Jiten Lalwani karakteri Buvan
 Kishwer Merchantt karakteri Arpita

Yorum Bırakın