Hint Magazin Öne Çıkan

Karan Vohra hakkında 8 bilinmeyen

Karan Vohra hakkında 8 bilinmeyen

Hintli bir televizyon oyuncusu olan Karan Vohra bir çok hit dizisi arasında 2016’da yayınlanan ‘Zindagi Ki Mehak’ ve 2018’de yayınlanan Krishna Chali London’da yer almasıyla ünlendi. Bunların dışında birçok muhteşem performans sergiledi. Ancak onun hakkında bilinmesi gereken çok şey var ve hayranları daha fazlasını bilmek istiyor. İşte Karan Vohra Hakkında Bilmediğiniz 8 şey

1- Çok Yetenekli YıldızHeartthrob ve Zindagi Ki Mehak Aşk Yakar aktörü Karan Vohra, kalp kazanan performansları ve harika oyunculuk becerileri ile ünlüdür. Oyunculuğun yeni sıra aynı zamanda model ve girişimci olan çok yetenekli bir yıldızdır.

2- Spor Yapmasını SeviyorBir fitness tutkunu olan Karan Vohra, düzenli egzersiz ve rejiminden asla vazgeçmeyen ve bir gün bile spor’una ara vermeyen bir aktördür. 

3- Favori AktörlerYetenekli oyuncu Karan Vohra Bollywood yıldızı olan ünlü Hrithik Roshan ve Deepika Padukone gibi aktörlere hayranlık duyuyor. Çünkü bu oyuncular da işlerine aşık oyuncular.

4- Favori RenklerOyuncu Karan Vohra’nıj en sevdiği renkler Siyah, Gri, Mavi olduğu için her zaman düzgün renkler giymeyi tercih ediyor. Bu tür renklerin kişiliğine cazibe ve zarafet kattığına inanıyor.

5- Meraklı GezginMeraklı bir gezgin olan oyuncu, seyahat etmeyi çok seviyor ve tatillerde en sevdiği yerlere seyahat ediyor. İnsanları, yaşam standartlarını ve farklı kültürleri keşfetmeyi sever. 

Karan Vohra hakkında 8 bilinmeyen
Karan Vohra hakkında 8 bilinmeyen

6- Ev Yapımı Yemek SevgisiKaran Vohra, genel sağlığı ve zindeliği konusunda çok bilinçli ve her zaman yediğine içtiğine dikkat eden bir oyuncu. Ev yemekleri yemeyi tercih eden oyuncu bazen farklı tatlar farklı kültürlerin yemeklerini de yiyor. 

7- Aldığı ödül Karan Vohra çeşitli başarılarla onurlandırıldı, ancak en iyilerinden biri 2008 yılında düzenlenen Bay Hindistan Dünya Yarışması unvanıyla onurlandırılmasıydı. 

8- Sameeksha Jaiswal ile eşleştirildiOyuncu, televizyona çıkışını Zee TV kanalında yayınlanan ‘Zindagi Ki Mehak’ adlı bir Hint dizisiyle yaptı. Dizide, ortak yıldızı Sameeksha Jaiswal ile eşleştirildi. Mehek karakterine hayat veren Samiksha Jaiswal, gerçek hayatta evli olan rol arkadaşı Karan Vohra’ya aşık olunca ortalık karıştı.

Güzel oyuncu Samiksha Jaiswal Karan’ın eşine Ona aşık olduğunu söyleyince sette Karan Vohra’nın eşi Samiksha Jaiswal’li tokatladı. Daha sonra ise bu olanların bir yanlış anlaşılma olduğunu ve çıkan söylentilerin yalan olduğunu söylediler.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!