Hint Dizileri Öne Çıkan

Kanal 7 2023 – 2024 hint dizileri…

Kanal 7 hint dizilerini ilk olarak Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Bir Garip Aşk hint dizisi ile izleyenlerin beğenisine sundu. Daha sonra Beintihaa Benimsin dizisi ile İzleyiciler hint dizilerini daha çok sevmeye başladı.

Böylece Kanal 7 en çok izlenen kanallar arasına girdi. Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya hint dizisinde Bihaan Pandey karakteri ile Manish Goplani ve Thapki karakteri ile Jigyada Singh başrolde yer almıştı. En son Meri Aashiqui Tum Se Hi Kara Sevda hint dizisinde Ranvir karakteri Shakti Arora ile Ishani karakteri ile Radika Madan’ın aşkının anlatıldığı dizi ve Mere Angne Mein yani Düşman Başına hint dizileri verilmişti.

Kanal 7 2023 - 2024 hint dizileri...
Kanal 7 2023 – 2024 hint dizileri…

Ve Aşk Yakar Zindagi Ki Mehak hint dizisi ile başlayan yayın günlerinin sürekli değiştirilmesi, dizinin bir verilip bir verilmesi ve dizilerin aniden yayından kalkması sorunu Kara Sevdam ve Düşman Başına dizileri ile davam etti.

İzleyici bu durum hakkında görüşlerini de duyuramıyor. Youtubede Türkçe düblajları yapılmış hint dizileri verilse de bir çok Kanal 7 izleyicisi bu videoları youtubeden takip edemiyor.

Ve yoğun şekilde dizilerin Kanal 7 ekranlarında tekrar verilmesini istiyor. Eğer sizlerde Kanal 7 ekranlarında yeni hint dizilerin verilmesini istiyorsanız destek olmak ve kanal 7’ye sesinizi duyurmak için yorum kısmında görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorum Bırakın