Öne Çıkan Yabancı Oyuncular

John Cena Hakkında Bilinmeyen 10 gerçek 

John Cena, dünyanın en popüler isimlerinden biri olmasına rağmen hayranlarının bilmediği bazı ilginç özelliklere sahip.

1. John Cena, Zorbalarla Savaşmak İçin Haltere Başladı.

Cena’nın güçlü fiziksel yapısının kökeni, gençlik yıllarına dayanıyor. Gençken sıska bir adam olan Cena, giyimi ve müzik tercihleri nedeniyle sık sık dalga geçilen biriydi. Bu zorbalara karşı koymak için karate yerine haltere yönelmeye karar verdi ve 12 yaşındayken Noel için bir halter sehpası istedi. 15 yaşına geldiğinde, güç konusunda herkesi geride bırakacak kadar güçlü bir halterci oldu ve hatta son yıllığında “En İyi Vücut” seçildi.

2. John Cena, Spor Arabalarını SeverJohn Cena, yaklaşık 20 arabadan oluşan etkileyici bir koleksiyona sahiptir.

Corvette’lerden Chevrolet’a, Lamborghini’den Ferrari’ye kadar çeşitli özel arabaları koleksiyonunda bulundurur. Arabalara olan tutkusu ve ilgisi benzersizdir. Cena, arabaları gerçekten sevdiği için onları satın aldığını açıklamıştır. Ayrıca, kendi otomobil şovu olan “John Cena: Auto Geek” ile araba koleksiyonunu tartışmıştır.

John Cena Hakkında Bilinmeyen 10 gerçek 
John Cena Hakkında Bilinmeyen 10 gerçek 

3. John Cena Birkaç Çocuk Kitabı Yazmıştır.

John Cena, çocuklara farklı olmanın sorun olmadığını ve kendileri olmanın önemli olduğunu anlatan bir mesajı her zaman vurgulamıştır. Bu nedenle, çocuklar için “Elbow Grease” adında bir kitap serisi yaratma taahhüdünde bulundu. Bu seride, en iyisi olmayan ama her zaman kendine sadık olan bir canavar kamyon karakteri olan Elbow Grease’i yaratmıştır.

4. John Cena Hit Bir Rap Albümü Çıkardı.

John Cena’nın WWE kariyeri, “Doctor of Thuganomics” karakterini sahneye çıkardığında büyük bir ivme kazandı. WWE Evreni tarafından sevilen bu karakter, rap yeteneklerini ekranda kullanmasının ardından popülerlik kazandı. Cena, 2004’te “Basic Thuganomics” şarkısını çıkardığı WWE Originals albümünde rap yaptı ve 2005’te kuzeni Tha Trademarc ile “You Can’t See Me” adlı bir rap albümü çıkardı.

5. John Cena Sinirlerini Yatıştırmak İçin Tic Tac Yiyor

Her WWE süperstarının, maçlarından önce kendilerine özgü alışkanlıkları vardır. Cena’nın alışkanlıklarından biri de maçlarından önce Tic Tac yemektir. Maçtan önce yaklaşık üç saat önce Tic Tac yemeye başlayan Cena, sinirlerini yatıştırmak için bu yöntemi kullanır.

6. John Cena Arabasında Yaşadı.

Üniversiteyi bitirdikten sonra John Cena, vücut geliştirme alanında kariyer yapmak için California’ya taşındı. Ancak başlangıçta parası yoktu ve cebinde sadece 500 dolar vardı. Ancak bu onu durdurmadı. Fitness tutkusundan vazgeçmeyerek, bir spor salonunda saatte 6 dolar kazanarak ve tasarruf ederek Lincoln Continental’in arkasında yaşamaya başladı. Çalışmalarının meyvesini toplayarak dünyanın en zengin sporcularından biri haline geldi.

7. John Cena, Dwayne Johnson İle Olan Rekabetine Bayılıyor.

Cena’nın WWE kariyeri boyunca birçok rekabet yaşadı, ancak Dwayne Johnson ile olan rekabeti favorisi oldu. Cena, The Rock ile yaptıkları rekabetin herkesin en iyisini ortaya çıkarma eğiliminde olduğunu ve bu nedenle ondan çok etkilendiğini söyledi. WrestleMania XXVII ve bir sonraki yıl yaptıkları rövanş maçları, WWE tarihindeki en ikonik anlardan biri olarak hatırlanıyor.

8. John Cena Kolej Futbolu Oynadı. Cena, Springfield Koleji’nde hücum hattında başarılı bir futbol kariyerine sahipti.

Hatta takımı kaptan olarak NCAA maçına götürdü. Ancak Cena, futbol için fiziksel olarak çok küçük olduğunu düşündü ve futbol yerine profesyonel güreşe yönelerek WWE kariyerine başladı.

9. John Cena, Make-A-Wish İçin Rekor KırdıJohn Cena, Make-A-Wish Vakfı için dilekleri yerine getirmek için büyük bir çaba harcadı.

2,5 ila 18 yaşları arasındaki ciddi hastalığı olan çocukların hayallerini gerçekleştirmeye çalıştı ve 650’den fazla dileği yerine getirerek rekor kırdı. Bu nedenle Make-A-Wish’in en çok talep edilen ünlüsü oldu ve çocukların gözünde bir süper kahraman olarak yer edindi.

10. John Cena Çince Konuşabiliyor

John Cena, WWE’nin Asya pazarına ulaşmasına yardımcı olan bir figür olmuştur. Ayrıca Mandarin dilini öğrenmeye büyük bir ilgi duyar ve basın toplantılarında Mandarin dilinde konuşarak hayranlarını etkilemeyi sever. Mandarin dilini öğrenmek için büyük bir çaba harcayan Cena, hayranları tarafından büyülenmiş ve takdir edilmiştir.

Yorum Bırakın