Hint Magazin Öne Çıkan

Jigyasa Ve Manish Neden Ayrıldı? 

Jigyasa Singh Ve Manish Goplani Neden Ayrıldı? Hint dizisi ThapkiPyaar Ki Aşk Bir Rüya’da Thapki ve Bihaan karakterlerini canlandıran Jigyasa Singh ve Manish Goplani neden Ayrıldı?

Jigyasa Ve Manish Neden Ayrıldı? Hint dizisi ThapkiPyaar Ki Aşk Bir Rüya’da Thapki ve Bihaan karakterlerini canlandıran Jigyasa Singh ve Manish Goplani neden Ayrıldı?
Thapki Pyaar Ki de tapki karakterini canlandıran oyuncu şimdide Kabir karakterini canlandıran Sehban Azim ile gündemde.

ilk olarak adı duruv yani Ankit ile anılan oyuncu ilişkisini sonlandırıdıktan sonra bihaan karakterini canlandıran Manish goplani ile çıkmaya başladı. Hunar Hale kimdir? Dini Yaşı evli mi? Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya’da geçici olarak Thapki karakterini canlandıran oyuncu hakkında bilgi.

Jigyasa Ve Manish Neden Ayrıldı? 
Jigyasa Ve Manish Neden Ayrıldı? 


daha sonra diziye bir karakteri daha giriş yaptı. bu karakter ise kabir karakteriydi. karaktere hayat veren oyuncu Sehban Azim’in ise o dönem jennifer winget ile sevgili olduğu söyleniyordu. Jigyasa çekimler sırasında sehban Azim ile hep yakın olmaya çalıştı. sehban azim ise bu durumdan rahatsız oldu ve oyuncuyu uyardı. Belki manish ghoplani ile iliskilerinin bitmesinin sebebi de budur. Çünkü bu durum yaşanırken manish goplani üzgünmüş. jigyasanın başka birine ilgi göstermesi hiç hoşuna gitmemiş. Neyse Jigyasa uyarılmasına rağmen Sehban Azim’ e yakınlık göstermeye devam edince sehban sete sewgilisi olan jennifer wingeti getirdi. Ve Jigyasa ile tanıştırdı. Yeni Hint dizisi Aladdin Konusu OyuncularıAladdin Naam Toh Suna Hoga başrollerini Siddharth Nigam Avneet Kaur’un paylaştığı hint dizisi Aladdin’in konusu oyuncuları

Jigyasa Ve Manish Neden Ayrıldı? 
Jigyasa Ve Manish

Hatta Jigyasa ile jennifer arasında bir konuşmada yaşanmış. bir nevi sehban azim Jigyasa Singh’e benim başım bağlı benden uzak dur diye mesaj vermiş oldu. Yaşanan bu olaydan sonra Jigyasa sehban azim ile ilgili kendisine soru sorulduğunda o benim kardeşim demeye başladı.

Peki basına açıklama yaptılar mı?

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki oyuncusu Jigyasa Singh ve Manish Goplani’nin gerçek ayrılık sebebi bu mu? Tam olarak bilinmesede setteki ve çevrelerindeki arkadaşlarının söylediklerine bakılacak olursa. Tamda ayrılık sebebleri bu. Ama ikili herhangi bir magazin sayfasına yada kendileri ile yapılan röportajlarda ayrılık sebebleri ile ilgili herhangi bir açıklama yapmamışlar.

Şuan Shakti gösterisinde rol alan Jigyasa Singh’in şimdi ise gösterideki rol arkadaşı ile çıktığı söyleniyor. Ama kesin bilgi değil sadece söylentiden ibaret. Manish Goplani’nin ise bilinen bir sevgilisi yok.

Yorum Bırakın