Hint Magazin Öne Çıkan

Jigyasa Singh’in yer aldığı diziler showlar

Jigyasa Singh’in yer aldığı diziler showlar

Kanal 7 ekranlarında gösterilen Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya dizisindeki Thapki karakteri ile tanınan Jigyasa Singh’in yer aldığı diziler ve show programlarıChorre Tera Gaon Bada Pyaara 


Bir aşk hikayesinin anlatıldığı Rajasthani dizisidir. Bu dizide Jigyasa Singh alia ve Manish Goplani rajbeer karakterini canlandırdı. Maalesef dizi hakkında detaylı bir bilgi yok.


Gumrah: End of Innocence 

Dizide gençlerin işlediği suçlar konu alınıyor. Yapımcısı ekta kapoor. Dizi oyuncuları Karan Kundra, Müslüman oyuncu Jannat Zubair Rahmani, Güz Masalı dizisinde baş rolde yer alan Karanvir Bohra, Abhay Deol, Sev Yeter oyuncusu Karan Patel, Jigyasa Singh, Abigail Jain. Jigyasa Singh dizide Supriya karakterini canlandırdı. 


Bölüm sayısı 269

Yayın Tarihi 11 Mart 2012  – 26 Haziran 2016Comedy Nights with Kapil


Hint skeç komedi türünde bir show programı. Güldür Güldür show gibi düşünün. Jigyasa Singh bu show programında sadece bir bölüm de yer aldı.


India’s Got Talent

Bir yarışma programı. yarışmacıların üç yargıç ve stüdyo seyircisi önünde seçmelere katılıyor. Jigyasa Singh bu program da sadece 1 bölüm de yer aldı. 

Jigyasa Singh'in yer aldığı diziler showlar
Jigyasa Singh’in yer aldığı diziler showlar


Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya 

Hint dizisinde Jigyasa Singh Thapki karakterini ve Bani  karakterini canlandırdı.


Jhalak Dikhhla Jaa 8 de Thapki karakterini ile konuk oyuncu olarak yer aldı.


Udaan Sapnon Ki hint dizisinde Thapki karakteri ile konuk oyuncu olarak yer aldı.


Balika Vadhu İkimizin Yerine‘de yine Thapki karakterini ile konuk oyuncu olarak yer aldı


Bigg Boss 9 da yine konuk oyuncu olarak yer aldı.


Comedy Nights Live güldürü show programında konuk oyuncu olarak yer aldı. 


Dev 2 

Bir gerilim dizisi. Suç hikayeleri gerçek hayattaki vakalardan oluşturulmuştur. 71 bölümden oluşuyor. Yayın Tarihi 5 Ağustos 2017  – 6 Eylül 2018 

Jigyasa Singh dizide Dhwani Karchiwala karakterini canlandırdı. Laal Ishq Hint dizisi Romantik, Korku temalı bir dizi. Dizinin her bölümünde başa bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Bu yüzden dizide tanıdık bir çok oyuncu var. Masum Dizisindeki Gopi yani Devolena Bhattacharya, İkimizin Yerine dizisinde yer alan Mahi Vij ve bir kaç oyuncu daha, Benimsin dizisindeki Aaliya karakterini canlandıran Pretika Rao, Manish Goplani ve daha bir çok tanıdık oyuncu dizide yer alıyor. Dizinin bölüm sayısı 233. Jigyasa Singh dizide Payal karakteri ile yer alıyor. 


Naazar Hint dizisi gül khan tarafından üretilen. Doğa üstü, Romantik, Korku, Gerilim, Aile dizisi. Bölüm sayısı 432.

Dizinin kısaca konusu 251 yaşındaki bir cadı olan Mohana Rathod , kurbanlarının yaşam gücünü tüketerek varlığını sürdürüyor. Bir köyde yaşayan Mridul Rathod adlı bir işadamını büyüleyerek onunla evlenir. Mohana ve Mridul’un Ansh ve Kajal adında iki çocuğu olur. Mohana, kocasının kara büyü yoluyla büyük bir servet biriktirmesine yardım ederken, kocasının canlılığını yavaş yavaş tüketir ve bu da sonunda kocasının ölümüne yol açar. 

Cadı aslında taptığı tanrılar tarafından şeytan olarak lanetlenip insan dünyasına esir düşüyor. Jigyasa Singh dizide Tara Khanna karakterini canlandırıyor.


Shakti Astitva Ke Ehsaas KiHint dizisinin konusu ise Trans olan Soumya ve kızı Heer’in kendilerini topluma kabul ettirme çabası anlatılıyor. Dizide Jigyasa Singh Heer karakterinin canlandırıyor.

Yorum Bırakın