Hint Magazin Öne Çıkan

Jigyasa Singh “herşeyin bittiğini hissettim” dedi

Jigyasa Singh “herşeyin bittiğini hissettim” dedi

TV oyuncusu Jigyasa Singh, Covid-19 salgınının filmlerin ve TV dizilerinin çekilme şeklini ve ayrıca oyuncu kadrosu ile ekibin birbirleriyle etkileşim kurma şeklini büyük ölçüde değiştirdiğini söyledi. 

Thapki Pyar Ki adlı TV dizisinde başrol oynayan Jigyasa, Cuma günü bir şehir otelinde medya mensuplarıyla konuşundu. Yardımcı oyuncular ve ekip üyeleriyle çekim setlerinde yemek yemeyi özlediğini söyledi. Şimdi herkes kendi yemeğini kendisi getiriyor ve ayrı ayrı yiyor” dedi.

Jigyasa Singh ayrıca “Kapanma ilk kez uygulandığında, her şeyin bittiğini hissettim.  Çekimlerin devam edip etmeyeceğini bilmiyordum” dedi.

Jigyasa Singh “Daha önce makyaj malzemelerimiz bir keseye sığardı.  Ama şimdi dezenfektan, dezenfektanlı mendil vb. şeyler içeren büyük bir çantaya ihtiyacımız var. Ve sadece aşıları tam olan oyuncular ve ekip üyelerinin çekime katılmasına izin veriliyor. 

Birinin hafif bir soğuk algınlığı ve öksürük nöbeti varsa, hemen toparlanıp teste gidiyoruz” dedi. Kilitleme aynı zamanda aktörler için iş kaybı anlamına geliyor. Oyuncuların tek artısı aileleriyle vakit geçirme fırsatı bulmuş olmaları.

Jigyasa Singh "herşeyin bittiğini hissettim" dedi
Jigyasa Singh “herşeyin bittiğini hissettim” dedi

Jigyasa rolü için  “Zor bir rol ve hazırlanmak için o kadar çok kekeleyen insanlarla vakit geçirdim ki kekemelik benim ikinci karakterim oldu” dedi.

Oyuncu “Babam bir farklı bir işte çalışıyor ve erkek kardeşim bir mühendis. Ailemin sinema ya da eğlence sektörüyle hiçbir ilgisi yok” dedi.

 Jigyasa Singh’in oynamak istediği karakterler arasında polis ya da RAW ajanı var.

Yorum Bırakın