Hint Magazin Öne Çıkan

Jaya Bhattacharya yeni dizisi

Jaya Bhattacharya yeni dizisi

Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya Hint dizisinde Manish Goplani’nin canlandırdığı Bihaan Pandey karakterinin üvey annesi rolündeki Jaya Bhattacharya yeni bir dizi ile dönmeye hazırlanıyor. 

Jaya Bhattacharya Mouli Ganguli’nin yaklaşan dizisinde önemli bir karakter canlandıracak. Duyduğumuza göre mitolojik dizide, Lord’un anlatılmamış ve duyulmamış bir hikayesi konu alınacak. 

Jaya şöyle dedi “Evet, gösterinin bir parçası olacağım. Dizide Parvati’nin annesini oynayacağım. Bir mitolojik dizide yer almayalı uzun zaman oldu. Bal Shiv’in kadrosuna katıldığım için heyecan duyuyorum. Çok eğlenceli olacağına inaniyorum. Ben iffetli Hintçe diyalogları, diksiyonu ve gösterişli kostümleri seviyorum.”

Jaya Bhattacharya yeni dizisi
Hintli oyuncu Jaya Bhattacharya

Jaya Bhattacharya ayrıca uzun zamandır kurduğu yardım derneği ile hem sokak hayvanlarına hemde yardıma muhtaç insanlara yardım etmeye devam ediyor.Bu oyuncunun İlk mitolojik dizisi değil.

Daha önce de Kahaani Hamaaray Mahaabhaarat Ki, Jai Hanuman, Jai Maa Durga ve Devon ke Dev…Mahadev gibi birçok mitolojik gösteride yer aldı.

Yorum Bırakın