Kore Dizileri Öne Çıkan

In Your Shining Season Kore dizisi konusu

In Your Shining Season, 2023 yılında yayınlanacak bir Güney Kore dizisidir. Dizi, bir kaza sonucu işitme duyusunu ve hafızasını kaybeden bir adam ile onun için kurtarıcı olan bir kadın arasındaki romantik ve dramatik hikayeyi anlatıyor.

Lee Min Ho, ünlü bir besteci ve piyanisttir. Ancak bir trafik kazası sonucu hayatı altüst olur. Hafızasını kaybeder ve işitme duyusunu kısmen kaybeder. Lee Min Ho, kazadan sonra kim olduğunu ve ne yapmak istediğini hatırlayamaz.

Kendisini bir çiçekçi dükkanında bulan Lee Min Ho, orada tanıştığı Kim Ji Eun ile birlikte yaşamaya başlar. Kim Ji Eun, Lee Min Ho’nun hafızasını geri kazanmasına ve kendi hayatını yeniden inşa etmesine yardım eder.

Lee Min Ho ve Kim Ji Eun, birlikte geçirdikleri zaman içinde birbirlerine aşık olurlar. Ancak Lee Min Ho’nun babası, oğlunun Kim Ji Eun ile olan ilişkisine karşı çıkar. Lee Min Ho’nun babası, oğlunun kendisi gibi bir iş adamı olmasını ister. Lee Min Ho ise, müzik öğretmeni olmak ister. Lee Min Ho ve Kim Ji Eun, aşkları için mücadele etmek zorunda kalırlar.

In Your Shining Season Kore dizisi konusu
In Your Shining Season Kore dizisi konusu

In Your Shining Season, bir aşk hikayesi olmasının yanı sıra, bir büyüme hikayesidir. Lee Min Ho ve Kim Ji Eun, birlikte geçirdikleri zaman içinde kendilerini ve birbirlerini daha iyi tanır. Aşklarının gücü sayesinde, her türlü zorluğa göğüs gerebilirler.

In Your Shining Season, 2023 yılında yayınlanacak bir Güney Kore dizisidir. Dizi, bir kaza sonucu işitme duyusunu ve hafızasını kaybeden bir adam ile onun için kurtarıcı olan bir kadın arasındaki romantik ve dramatik hikayeyi anlatıyor. Dizi, 16 bölümden oluşmaktadır ve Ağustos 2023’te yayınlanacaktır.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!