Hint Magazin Öne Çıkan

Hintli oyuncular dizi teklifini reddetti

Hintli oyuncular dizi teklifini reddetti

Pishachini, hint televizyonundaki en sevilen doğaüstü dizilerden biridir.
Bu dizideki Raat Rani karakterini Nyra Banerjee canlandırıyor. Dizi bir kaç ay önce başladı. Doğaüstü drama olan dizi kısa bir sürede oldukça iyi yol aldı. İzleyiciler Raat Rani, Pavithra ve Rakshit arasında olanları ve aşk açısını seviyor.

Dizideki Raat Rani karakterini için tanıdık hintli oyunculara daha önce teklif gitmiş ama oyuncular bu rolü reddetmiş. Peki hangi hintli oyunculara teklif gitti ve neden reddettiler.

Hintli oyuncular dizi teklifini reddetti
Hintli oyuncular dizi teklifini reddettiİlk olarak Jigyasa Singh’e teklif gitmiş. Jigyasa Singh, televizyon endüstrisinde popüler biri ve Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya’daki Thapki karakteri ile tanınıyor. En son Shakti dizisinde yer almıştı. Oyuncu Raat Rani rolünü olumsuz bir karakter oynamak istemediği için reddetmiş.

Daha sonra dizi teklifi Tina Dutta’ya gitmiş. Tina da televizyon endüstrisinde tanınmış biri. Onu Uttran Kördüğüm dizisindeki Ichcha karakteri ile tanıyoruz. Oyuncu, diğer bazı profesyonel taahhütlerle meşgul olduğu için Raat Rani teklifini geri çevirmiş.

En son teklif Gia Manek’e gitmiş, televizyon endüstrisinde sevilen oyuncu Saath Nibhaana Saathiya Masum’daki Gopi karakteri ile tanınıyor. Gia Raat Rani rolü bazı kişisel taahhütlerle meşgul olduğu için reddetmiş.

Yorum Bırakın