Hint Magazin Öne Çıkan

Hint Dizileri Yayından kalkıyor mu?

Hint Dizileri Yayından kalkıyor mu? Hint dizileri hintli oyuncular kanal 7 hint dizileri 

Hint Dizileri Yayından Kalkıyor Mu? Hint dizileri hintli oyuncular kanal 7 hint dizileri 

Hint dizileri yayınlaması ile bilinen kanal 7 hint dizileri yayınlamayı bırakıyordu?

Bir garip aşk, bıçak sırtı, ah kalbim, zor sevda ve daha bir çok hint dizisi yayınlayarak izleyicinin kalbini kazanan kanal 7 artık hint dizisi yayınlamayacak mı? Bu ihtimal bile hint sizi severleri üzdü. Hardik Sangani Kimdir? Aşk Bir Rüya’da Divakar karakterini canlandıran oyuncu Hardik Sangani boyu, kilosu, dini, hobileri ve daha fazlası

Hint Dizileri Yayından kalkıyor mu? Hint dizileri hintli oyuncular kanal 7 hint dizileri 
Hint dizileri hintli oyuncular kanal 7 hint dizileri 

Türkler ile bir çok özellikleri birbirine benzeyen hint dizilerini türk halkı kabullendi. Ayrıca müslüman nüfusa sahip ikinci ülke de hindistan. Hint dizi severler kanal 7’ye bu kadar bağlıyken gerçekten kanal 7 artık hint dizisi Yayınlamayacak mı? Kanal 7 bu konuda açıklama yapmasada yemin dizisinden sonra şimdide emanet dizisi ile geliyor. Kanal 7 hint dizileri almaya devam edecek mi bilinmiyor. Ama izleyici yeni hint dizisi yerine emanet dizisinin başlayacağını duyunca üzüldü. 
Ama dediğimiz gibi kanal 7 hint dizisi yayınlamama konusunda resmi bir açıklama yapmadı. Umarız kanal 7 hint dizileri yayınlamayı devam eder ve hint dizi severleri üzmez. Aşk Bir Rüya Bihaan Pandey Kimdir? Manish Goplani Kimdir? 

Eğer yeni hint dizilerinin yayınlanmasını istiyorsanız videoyu beğenip yorum yapmayı unutmayın. Hint dizilerinin yayınlanması için bu şekilde destek olun.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!