Hint Magazin Öne Çıkan

Gurmeet Choudhary’in özlemi?

Gurmeet Choudhary’in özlemi?


Hint dizisi Geet Hui Sabse Parayi Yaralı Kalbim de Geet’in yani Drashti Dhami’nin ofisten ayrılması ile Maan yani Gurmeet Choudhary onu özlemenin acısını çekerken tabiki dizi gereği onu özlerken aynı zamanda sette bir yaralanma geçirdi. Bu yüzdende Gurmeet Choudhary ciddi bir fiziksel acı çekiyor.


Geet’in ofisi terk ettiği sahnede Gurmet asansörden çıkarken omuzunu çok kötü bir şekilde çarptı. Oyuncu kendisini rolüne öyle kaptırmıştıki çarpmada o kadar kötü oldu. Gurmeet Sağ omuzunu kötü incitici doktora göründü. Doktor omzunun yerinden oynadığını ve kendisini yormamasını söyledi. Buna rağmen Gurmeet 1 gün bile izin almadan çekimlere devam etti. Aneri Vajani kimdir?

Gurmeet Choudhary yaralandı
Gurmeet Choudhary’in özlemi?Gurmeet Choudhary işini okadar çok seviyor ki hiç bir seyin kendisini engellemesine izin vermiyor. 

Gurmeet Choudhary geçirdiği bu kaza hakkında şöyle dedi: “omuz çıkığından muzdarip olduğum teşhis edildi ve sağ elimi zorlamama önerildi. Bu yüzden bu günlerde çekimlerimin çoğunu sol elimle yapıyorum.” Dedi. Yaralı Kalbim özeti.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!