Hint Magazin Öne Çıkan

Gurmeet Choudhary’den üzücü haber 

Gurmeet Choudhary’den üzücü haber Gurmeet Choudhary’in Geet Hui Sabse Parayi setinde omuzunun çıktığını söylemiştik. Bu rahatsızlığını yeni atlatan oyuncu daha sonra Yaralı Kalbim setinde başka bir rahatsızlık geçirdi. Yaralı Kalbim’in Maan’ı Gurmeet sette sıtmaya yakalandı. Oyuncu yüksek ateş ve titreme nedeniyle acı çekti ve tam bir kontrol yaptırmak için eve gönderildi.


Gurmeet Choudhary'den üzücü haber 
Gurmeet Choudhary’den üzücü haber Bir kaynağa göre “Doktorlar Debina Bonnerjee’ye, Gurmeet’in ateşinin çok yüksek olduğunu bu yüzden hastaneye götürülmesi gerektiğini söyledi. Ancak Debina, eşine evde çok iyi bakacağını söyledi ve bu konuda ısrar etti.” Debina ile iletişime geçildiğinde “Evet, Gurmeet cumartesiden beri hasta, ve sıtmaya yakalandı. Ona evde bakıyorum ve tedaviye cevap veriyor. Doktorlar en az 2-3 gün yatak istirahati önerdi” dedi.
Çekimler ise Gurmeet Choudhary olmadan devam etti. Ama yaratıcı ekip artık Gurmeet’in diziye dahil olması gerektiğini başka bahane yaratamadıklarıni söyledi. Debina’ya bu konuda “Evet, dizinin Gurmeet’e ihtiyacı var. Ama onu çekim yerine bu halde gönderemem. Bu yüzden çekim için onlar bize gelecek. Ancak, Gurmeet’in bir saatten fazla çekim yapmasına izin vermeyeceğim, çünkü çabuk iyileşmesi için dinlenmeye ihtiyacı var.” Dedi.

Yorum

  • Gurmeet chauthary seni cooook sewiyorum hasta olmussun inan fena uzuldim kesge ben sana bakip iletirseydim diyorum ama senin esin sana iyi bakiyor onada sukur lutfen cabucak iles we dizilerini turkiyeye ulastir unutma bunu seni coooook sewiyorum

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!