Öne Çıkan Türk Oyuncular Kimdir?

Gülen Gedikoğlu kimdir? (Yalı Çapkı, Ayşen)

Yalı Çapkını dizisinde Şefika’nın kızı Ayşen rolüyle dikkat çeken Gülen Gedikoğlu, genç ve yetenekli bir oyuncu olarak bilinir. Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Gedikoğlu, tiyatro eğitimi sürecinde çeşitli oyunlarda sahne almıştır.

Televizyon dünyasına Kuş Uçuşu dizisiyle adım atan Gülen Gedikoğlu, bu yapımda Hale İleri karakterini başarıyla canlandırmıştır. Kuş Uçuşu, arkadaşlık ve aşk temasını işleyen bir komedi dizisidir. Gülen Gedikoğlu’na bu projede, Birak Sevinç, Cemre Gümeli, Deniz Işın, Ege Kökenli, Furkan Andıç, Gizem Karaca, İrem Helvacıoğlu, Melisa Şenolsun, Özgür Emre Yıldırım, Sarp Can Köroğlu, Serhat Teoman, Sibel Taşçıoğlu, Tamer Levent, Tülin Özen, Ushan Çakır ve Zeynep Bastık gibi önemli isimler eşlik etmiştir.

Gülen Gedikoğlu kimdir? (Yalı Çapkı, Ayşen)
Gülen Gedikoğlu kimdir? (Yalı Çapkı, Ayşen)

Gülen Gedikoğlu, şu anda Star TV’nin popüler dizisi Yalı Çapkını’nda Şefika’nın kızı Ayşen karakterini başarıyla hayata geçirmektedir.

1997 yılında Ankara’da doğan Gülen Gedikoğlu’nun yaşı 26’dır. Oyuncunun boyu 1.65 metre, kilosu ise 52 kilogramdır. Akrep burcu olan Gedikoğlu, tutkulu, gizemli, kararlı ve sadık bir kişiliğe sahiptir. Gülen Gedikoğlu’nun Instagram hesabı @gulengedikoglu’dur ve bu platformda 1.1 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!