Koreli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Go Hyun Jung Kimdir? Mişıl

Go Hyun Jung Kimdir? Mişıl Queen Seon Deok Muhteşem Kraliçe’de Mişıl Misil karakterini canlandıran oyuncu Go Hyun-jung hakkında bilinmeyenler Eşi Kim?

Go Hyun Jung Kimdir? Mişıl Go Hyun Jung Kimdir? Mişıl 

Go Hyun Jung Kimdir? Mişıl Go Hyun Jung Kimdir? Mişıl 

Queen Seon Deok Muhteşem Kraliçe’de Mişıl Misil karakterini canlandıran oyuncu Go Hyun-jung hakkında bilinmeyenler Eşi Kim?

Go Hyun-Jung Güney Koreli bir aktris, oyuncudur.Kraliçe Seondeok ve Daemul dizisindeki canlandırdığı rolün başarısından sonra televizyondaki en yüksek ücretli oyunculardan biri oldu.

1995’te chaebol (işadamı) Chung Yong-jin ile evlendikten sonra emekli oldu. Chung Yong-jin, Shinsegae Group’un başkanı Lee Myung-Hee’nin oğlu ve Samsung’un kurucusu Lee Byung-Chull’un torunudur. Bu arada, Chung Yong-jin, Shinsegae Grubu’nun başkan yardımcısı ve CEO’sudur. Namish Taneja Evlât Edindi. Bıçak Sırtı Swaragini hint dizisinde Lakshya karakteri ile tanıdığımız oyuncu evlât edindi. Namish Taneja Dizileri

Go Hyun Jung Kimdir? Mişıl
Go Hyun Jung Kimdir? Mişıl

Hyun-Jung’un Chung Yong-jin ile olan evliliği sadece sekiz yıl sürdü.

2003 yılında çift boşandı. Boşanmaları tartışmalıydı çünkü Hyun-Jung çocuklarının velayetini tamamen kaybetti. Sadece bu da değil, Shinsegae boşanmalarından iki yıl sonra, mağazalarından hiçbirinin Go Hyun-Jung’a herhangi bir kıyafet yada aksesuar vermemelerini söylendiğinde söyledi.

Shinsegae, Lancome ürünlerinin tanıtım afişinde yer almak için Go Hyun Jung yerine yabancı bir model kullandı. Hyun-Jung, yine de çocuklarıyla buluşamıyor. Bu nedenle Hyung-Jung, medyaya oyunculuk kariyerine devam etmesinin sebeplerinden birinin, çocuklarının onu televizyonda ve sinemalarda görmesi olduğunu söyledi. Kendisi çocuklarını göremesede, en azından çocukları annelerini görebilir. Masum hint dizisinde Gopi karakterine hayat veren oyuncu Giaa Manek Kimdir? 

Topladığımız bilgilere göre, Go Hyun-Jung muhtemelen hala bekar. Bir zamanlar, IOK Şirketi ile aynı kurumda olan Jo In-seong ile özel bir ilişkisi olduğuna dair bir söylenti vardı. Söylentiler, ikisi de Japonya’daki havaalanındayken ortaya çıktı.

Go Hyun Jung Kimdir? Mişıl
Go Hyun Jung Kimdir? Mişıl

Ancak, söylenti yayıldıktan kısa bir süre sonra, IOK Şirketi, Hyun-Jung ve Inseong’un çıkmadığına dair bir onay verdi. IOK, ikisinin de iş için Japonya’ya gittiğini ve Seul yolunda Japon havaalanında karşılaştıklarını söyledi.

Go Hyun-Jung hiçbir sosyal medyaya sahip olmadığı için kişisel yaşamını kolayca bilemeyiz. Muhtemelen şimdi kariyerine odaklanmak istiyor ve bir aşk ilişkisine dahil olmak istemiyor. Şimdi yapabileceğimiz tek şey ona şans dilemek. Umarız güzel oyuncu çocuklarıyla bizzat görüşebilir.

Yorum Bırakın