Hint Magazin Öne Çıkan

Geetanjali Tikekar yeni dizisi

Geetanjali Tikekar yeni dizisi

Tatlı Bela Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir hint dizisinde Avinash Sachdev’in canlandırdığı karakterler Shlok’un annesi Anjali karakterine hayat veren Geetanjali Tikekar’ın yeni dizisi Kyun Utthe Dil Chodd Aaye hakkında neler dedi?

Kyun Utthe Dil Chodd Aaye dizisinin bir parçası olan aktris Geetanjali Tikekar “Bu role hazırlanmak için fazla zamanım olmadı ama benimle çalışan harika bir ekibim var ve tamamen senaryoya teslim oldum. Bu dizinin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi. 

Geetanjali Tikekar yeni dizisi
Geetanjali Tikekar yeni dizisi

Oyuncu, dizide Tara Devi rolünü oynuyor ve kendisi ile karakteri arasında hiçbir benzerlik olmadığını söylüyor. “Canlandırdığım karakter ile çok ayrı kutuplardayız. Karakterim benden daha bağışlayıcı. Hoşgörülü ben bu kadar fazla hoşgörülü değilim” dedi.

Geetanjali, oyuncu olarak olaylı bir yolculuk geçirdiğini söylüyor. “Bu sektörün bir parçası olalı 19 yıldan fazla oldu. Yolculuğum inişler ve çıkışlar ile dolu ama çoğunlukla inişler oldu.

Bir TV seçmelerine gittiğimde Pune’da okuyordum. Dizi için seçildiğimde hayatım bir gecede değişti. O zamandan beri Mumbai benim evim oldu” dedi.

Yorum Bırakın