Hint Magazin Öne Çıkan

Eşlerini aldatan hintli oyuncular

Eşlerini aldatan hintli oyuncular

Sharad Malhotra ve Sev Yeter de Ishita karakterini canlandıran Divyanka Tripathi neredeyse 8 yıldır birlikteydi. Basında çıkan haberlerde Sharad’ın başka biriyle çıkmaya başladığı, Divyanka’nın öğrendiği ve ilişkinin sona erdiği iddia ediliyor. Tabi Sharad bunu yalanlayıp evlilik tahhaddütleri nedeni ile ilişkilerinin bittiğini söylüyor. 

Sanjeeda Sheikh’ise İntikam Ateşi hint dizisinde yer almiştı. Oyuncunun evliliği, adı bir Bollywood oyuncusuyla ilişkilendirilmeye başladığında çatırdamaya başladı. Ve çift boşandı. Şimdi ise Sanjeeda annesiyle birlikte yaşıyor. 

Sev Yeter hint dizisinde Raman karakterini canlandıran Karan Patel uzun süre Kamya Punjabi ile sevgiliydi. Daha sonra Ankita Bhargava ile tanıştı. Ve Kamyadan uzaklaştı. Bir süre sonra da Ankita ile evlendi. Kamya, Karanı ikili oynamakla suçladı.

Eşlerini aldatan hintli oyuncular
Eşlerini aldatan hintli oyuncularTatlı bela oyuncusu Avinash Sachdev ve Rubina Dilaik birbirlerine çok aşıktı. Çift aynı dizide yer alırken birbirlerine aşık oldu. Ancak bir süre sonra ikilinin ilişkisi kötü gitmeye başladı. Çünkü Avinash yer aldığı yeni dizisi Tatlı Belada beraber rol aldığı yardımcı oyuncuya aşık oldu. Ve evlendiler. Rubina Dilaik bu ayrılığı zor atlattı.

Basında çıkan haberlere göre, Ankita Gera aynı anda hem Rupal Tyagi hem de Ada Khan ile sevgiliydi. Rupal bunu öğrendiğinde, Ankit ile olan tüm ilişkisini bitirdikten. 

Karan Mehra’nın karısı Nisha Rawal, kocasının yardımcı aktrisiyle ilişkisi olduğunu iddia etmişti. Sadece bu değil, Nisha Karan’ın telefonunda buna dağır seylerde yakalamıştı. 

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!