Kore Dizileri Öne Çıkan

Esir Kalpler dizisi hangi günler saat kaçta?

Esir Kalpler dizisi hangi günler saat kaçta?

Tayland dizisi olan Esir kalplerin orjinal adı Game Pahabaht. Dizi intikamla başlayan bir aşın hikayesini anlatıyor. Yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Esir Kalpler dizisi hangi günler saat kaçta?

Dizi Kız kardeşinin intikamını almak isteyen Akkee’nin etrafında dönüyor. Akkee, iflastan sonra ailesini kaybetmiş bir iş adamıdır. Ve herşeyden kız kardeşinin sevgilisi Chatchanok’u sorumlu tutar. Olaylar Chatchanok’ın kız kardeşi için hazırlanan partide çıkar. Chatchanok’un annesi partide oğlunu Kesanee ile evlendireceğini duyurur. Wanisa yani Sa bunu duyunca partiden aniden ayrılır. Ve bir çetenin saldırısına uğrar. Daha sonra olanları kaldıramaz ve kendisine kıyar. Akkee ise bu durumdan Chatchanok’u sorunlu tuttuğu için onun kız kardeşi Chatchabaa’yı kaçırır ve onu bir adaya götürüp orada duygusal baskı yapar ona bir çok zorluk yaşatır. Zamanla Akkee Chatchabaa’ya karşı duygusal hisler geliştirdiğini farkeder. Peki şimdi ne olacak? 

Türü romantik Dram olan Esir Kalpler Taylant dizisi 18 bölümden oluşuyor. Her bölümü 1 saat yani 60 dk sürüyor. Peki dizi ne zaman başlayacak. Dizi 10 ekim pazartesinden itibaren Hafta içi her gün 14:10 da kanal 7 de başlıyor. 

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!