Hint Dizileri Hint Magazin Öne Çıkan

Thapki kiminle evlenmeliydi?

Duruw ve thapki kavuşacak mı? Thapki kiminle evlenmeliydi? Aşk Bir Rüya Thapki Bihaan Dhruv

Duruw ve thapki kavuşacak mı? Thapki kiminle evlenmeliydi? Aşk Bir Rüya Thapki Bihaan Dhruv

Aşk Bir rüyada evlenmek üzereyken tören sırasında evliliği bozulan thapki kanal 365’de çalışmaya başladı. Bir çok aksilik yaşayan Thapki ile patronu Duruw arasında aşk kıvılcımları başladı.

Aşk Bir Rüya,Bihaan,Dhruv,Duruw,Thapki,Thapki kiminle evlenmeliydi,
Aşk Bir Rüya,Bihaan,Dhruv,Duruw,Thapki,Thapki kiminle evlenmeliydi,

Duruw ve ailesi thapkiyi istemeye gidecek. Her şey yolunda giderken Duruw’un annesi kekeme olan thapkiyi oğluna layık görmediği ve kekeme insanlardan hoşlanmadığı için istemez. Evlat edindiği oğlu bihaan ile konuşur ve bihaan’dan Duruw’un içeceğine birşey karıştırmasını ister ve Duruw böylece uyur.

İkimizin Yerine’de Anandi Karakterine hayat veren oyuncu Toral Rasputra Yeni Dizisi 

Aşk Bir Rüya,Bihaan,Dhruv,Duruw,Thapki,Thapki kiminle evlenmeliydi,
Aşk Bir Rüya,Bihaan,Dhruv,Duruw,Thapki,Thapki kiminle evlenmeliydi,

Duruw yerine thapki ile bihaan evlenir. Aşık olduğu adam duruw’la mı yoksa sırf kendisini evlat edindiği ve ona karşı gelemediği için thapki ile ewlenen bihaan’la mı? Seneryo’daki saçmalık ise hiç bir şekilde Duruw ve thapki’nin kavuşamaması. Aşk Bir Rüya Dhruv Pandey Kimdir? Ankit Bathla Kimdir?

Bu arada duruw’un annesi thapki’nin kekeme olduğunu geçtiğimiz bölümlerde farketmişti ve biliyordu. Daha sonradan bilmiyormuş haberi yokmuş gibi davranması çok saçma. Saçma olan bir başka konu ise duruv’un aditi ile evlenmesi ve thapki’nin de Bihaan ile evlenmesi. Çünkü ikiside birbirinin kardeşini alıyor. Acı olan konu ise bihaan’ın annesi yerine koyduğu kişi tarafından öldürülmesi. Gerçekten buruv’un annesine çok değer verdi saygı gösterdi ama ölümü onun elinden oluyor. Bu gerçekten cok acı. Tam bihaan karakteri ölerek diziden çıktı diye düşünürken bihaan karakteri başka biri olarak diziye tekrar dönüş yapıyor. Yani Manish Goplani bihaan karakterini canlandırıyordu. Bihaan ölünce bu seferde Manish Goplani Başka bir isimle başka bir karakterli canlandıracak. Ve yine Thapki ile evlenecek ve mutlu mesut yaşayacaklar. Tabi bu dizinin sonlarına doğru olacak. Senarist bu gösteriyi yazarken bazı noktalarda gerçekten saçma inişler çıkışlar yapmış. Bence Aşk Bir Rüya Thapki pyaar ki senaryosundaki saçmalıklar ile Swaragini Bıçak Sırtına çok benziyor. bu konuda neler düşünüyorsunuz?

Yorum Bırakın