Hint Magazin Öne Çıkan

Divyanka Tripathi yeni projesi hakkında konuştu

Divyanka Tripathi yeni projesi hakkında konuştu

Yeh Hai Mohabbatein Sev Yeter de Ishita karakterini canlandıran hintli oyuncu Divyanka Tripathi yeni bir diziden teklif aldı. Dizinin adı Bade Acche Lagte Hain 2. Ama oyuncu kendisine gelen teklifi reddetti. 

Dizi Ekta Kapoor dizisi. Divyanka Tripathi Ekta Kapoor dizisi olan Bade Acche Lagte Hain 2 de neden yer almak istemediğini söyledi. 


Ekta Kapoor’un sevilen dizisi ‘Bade Acche Lagte Hain’ günlük dizi olarak televizyonda yayınlanacak. Bu yüzden dizi  bir süredir manşetlerde. Geçtiğimiz günlerde TV oyuncusu Divyanka Tripathi ve Nakuul Mehta’nın Bade Achhe Lagte Hain dizisinin ikinci sezonunda yer alacağı söylendi. Ama Oyuncu Divyanka Tripathi instagram başlattığı canlı yayında dizide yer almayacağını söyledi.


Ayrıca Divyanka Tripathi, ‘Ne zaman bir projede çalışsam, yüzde 100’ümü veririm.  Buns karakterimle evleniyorum diyebilirim. Ama ‘Bade Achhe Lagte Hain’ dizisindeki karakterimi benimseyemedim.” Dedi.

Divyanka Tripathi yeni projesi hakkında konuştu
Divyanka Tripathi yeni projesi hakkında konuştuBade Achhe Lagte Hain hint dizisi bu sene 10. Yılını doldurdu. Dizide erkek başrol oyuncusu olarak ilk teklif Karan Patel’e gitmiş. Ama Oyuncu teklifi geri çevirmiş.


Bu dizi teklifini reddetsede Divyanka Tripathi ‘zorlu’ rolleri keşfetmeye olan ilgisini dile getirdi ve şu anda birkaç senaryo okuduğunu söyledi.  “Aslında farklı bir bölgede izlenebileceğim bir dizi veya film istiyorum.  Çok yumuşak bir yüzüm var, biliyorum ama şimdi bir subayı, orman polisini veya olumsuz bir karakter oynamak istiyorum, yani1 çok farklı bir şey istiyorum ”dedi.

Yorum Bırakın