Hint Magazin Öne Çıkan

Bir Garip Aşk oyuncuları canlı yayında 

Bir Garip Aşk oyuncuları canlı yayında 


Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Bir Garip Aşk oyuncuları canlı yayında bir araya geliyor. Khushi, Arnav Singh Raiazada, Anjali, Akhash, Shiyam


Bir Garip Aşk da Shyam karakterini canlandıran oyuncu Abhaas Mehta oyuncuları canlı yayında bir araya topluyor. Oyuncu Instagram hesabında Barun Sobti, Sanaya Irani, Dalljiet Kaur, Akshay Dogra ile canlı yayın yapacak ve bütün Bir Garip Aşk hayranları canlı yayına bekliyor.

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon
oyuncular canlı yayında 


Oyuncu Instagram hesabından şöyle bir paylaşım yaptı:

“Çok sayıda istek ve mesaj aldıktan sonra Mehtaforik olarak çok özel bir bölümle geri döndük ve bu aynı zamanda gösterimiz Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon’un 10. yıl dönümü. Bunun bir parçası olduğum için çok şanslıydım, televizyondaki en iyi yeteneklerden bazılarıyla çalışıyordum ve şimdi bir kez daha dördüyle aynı odada olmaktan son derece mutluyum. Lütfen hafızalarda gezinirken ve eski zamanları ve bu muhteşem şovu çekerken yaşadığımız tüm eğlenceyi yeniden yaşarken bizi izleyin. Büyük bir zevkle, çok özel misafirlerimi ve mutlu bir şekilde aile diyebileceğim en değerli arkadaşlarım, Sanaya Irani, Dalljiet Kaur, Akshay Dogra, Barun Sobti ile eğlence dolu bir canlı yayında buluşturuyorum.”


Barun Sobti, Sanaya İrani, Akshay Dogra, Dalljiet Kaur  ve Abhas Mehta 6 Haziran 2021 saat 17:00 da instagramda canlı yayında sakın kaçırmayın.

Yorum Bırakın