Öne Çıkan Türk Oyuncular Kimdir?

Beril Pozam kimdir? Detaylı bilgi

Gerçek adı: Beril Pozam

Boyu: 1.70 cm

Kilosu: 57 kg

Burcu: Oğlak

Beril Pozam, 1995 tarihinde İstanbul doğdu. Tiyatro, dizi ve film oyuncusu olan Beril Pozam çevirmenlik ve sahne teknisyenliği de yapıyor.

Güzel oyuncunun eğitimi hakkında bilgi verecek olursak. Beril özel Ahmet Şimşek Koleji’nden mezun oldu ve Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Drama Bölümü’nü bitirdi.

Beril Pozam kimdir? Detaylı bilgi
Beril Pozam kimdir? Detaylı bilgi

Beril Pozam, bir Tiyatro oyuncusu olarak 2017 yılından beri dizilerde de rol almıştır. 2019’un “Afili Aşk” dizisi ile başlayan kariyeri, 2022 yapımı Ah Belinda filminin sinema zevki almasıyla devam ediyor. Başarılı oyuncu Talento Agency oyuncularından biri olmuştur. AVM Sakini dizisi, Akrep, Olağan Şüpheliler ve Baba dizilerinde; dedektif Öykü, Ayşem, Zeynep ve Sevil Öztürk karakterlerini oynayan Beril Pozam 2021’in Ada Masalı’nda İdil rolünü canlandıracak. Güzel ve başarılı oyuncusu Beril Pozam, Yalıçapkını dizisinde Suna rolüyle yoluna devam edecektir.

Beril Pozam, oyunculuk kariyerine 2019 yılında başlayan Türk oyuncudur. O zamandan beri Afili Aşk (Nazmiye Özkayalı), Kenar Mahalle (Dedektif), Akrep (Ayşem), Olağan Şüpheliler (Zeynep) gibi çeşitli Türk dizi ve filmlerinde rol almıştır. Ada Masalı (İdil), Baba (Sevil Öztürk), Ah Belinda (sinema filmi) ve Yalıçapkını (Güneş). Pozam ayrıca Dr. Korczak’ta sahne teknisyeni, Kedi Pençesi’nde asistan, Deli ve Rahibe’de oyuncu, Japon oyuncak bebek’te oyuncu ve çevirmen, Mavi Otel ve La Ronde’da oyuncu, Japon Oyuncak Bebek ve Resimleyen Milliye Destan’da oyuncu olarak çalıştı.

Yorum Bırakın